Skocz do zawartości
malossi

Szyby dźwiękoszczelne

Rekomendowane odpowiedzi

[emoji2] ja akurat mam relacje lepsze z salonem niż z serwisem, ale coś w tym jest [emoji12]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec samochodu nie odebralem, wszystko pasuje ale jak zdejmowali boczki to polamali kilka spiek i musieli zamowic nowe, ma byc gotowe na poniedzialek albo wtorek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnym tempie dostarczania części z magazynu pod poznaniem to 2 tygodnie będzie mało ale jak nie widzisz to bez paru klipów też można poskładać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiec samochodu nie odebralem, wszystko pasuje ale jak zdejmowali boczki to polamali kilka spiek i musieli zamowic nowe, ma byc gotowe na poniedzialek albo wtorek....

 

Sam przód wymieniałeś tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniam przod i tyl. Twierdza ze spinki beda moze nawet na jutro, dali mi na razie Audi A3 na czas zlozenia passata. No wiec powiem ze passat jest na pewno lepiej wykonany, audi ma 8 tys przebiegu i miejscami trzeszczy, spasowanie super ale materialy bez rewelacji, w porownaniu do golfa VII na pewno gorsze. Wracalem teraz wieczorem i po przesiadce z top ledow passata to ksenony w audi jak bym na postojowkach jechal... Pewnie ktos powie ze audi A3 to nizsza klasa , ale jak by nie bylo marka premium...

a dzisiaj trafilem na forum audi A6 i wyobrazcie sobie ze duzo osob narzeka wlasnie na wyciszenie, na szumy otoczenia i przejezdzajacych obok samochodow, sa takie opinie jak u nas na forum ze maja wrazenie momentami jakby z otwartym oknem jechali...pokazywali spasowanie uszczelek to momentami dramat, serwis powiedzial i to niemiecki ze tak ma byc a jak klient chcial ciszej to mogli wziac szyby dzwiekoszczelne...no to juz malo premium klimat w samochodzie za ponad 300tys. Poruszali tez temat wyciszania samochodu matami, duzo daje podobno wyciszenie nadkoli i drzwi

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrazenia po wymiamie szyb: jest rzeczywiscie troche ciszej ale przepasci nie ma, jezeli ktos liczy na izolacje w stylu mercedesa klasy S to sie bardzo przeliczy. Najwieksza roznica jest przy odglosach pojazdow przejezdzajacych obok czy jak z boku stoi autobus, tu jest naprawde ciszej co nie znaczy ze tych dzwiekow nie ma wogole. Nie ma wkoncu wrazenia jazdy z uchylonym oknem.

Nie jechalem szybciej niz 120 i tutaj nie widze jakichs wiekszych roznic, zreszta ja akurat nie narzekalem specjalnie na halas przy wiekszej predkosci, szum dochodzi moim zdaniem ze slupkow A nie od szyb bocznych tak ze w tej kwestii akurat za wiele sie nie spodziewalem. Podsumowywujac nie wiem czy ta roznica jest warta wydania ponad 1500 zl (szyby plus wymiana), to juz wg uznania. Szyby na pewno sa bezpieczniejsze, na swiatlach takiej szyby tak latwo nikt nie wybije a w razie w nie dostanie czlowiek szklem w twarz...

Po jezdzie 3 dni Audi A3 stwierdzam ze passat jest super cichy i wykonczony

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrazenia po wymiamie szyb: jest rzeczywiscie troche ciszej ale przepasci nie ma, jezeli ktos liczy na izolacje w stylu mercedesa klasy S to sie bardzo przeliczy. Najwieksza roznica jest przy odglosach pojazdow przejezdzajacych obok czy jak z boku stoi autobus, tu jest naprawde ciszej co nie znaczy ze tych dzwiekow nie ma wogole. Nie ma wkoncu wrazenia jazdy z uchylonym oknem.

Nie jechalem szybciej niz 120 i tutaj nie widze jakichs wiekszych roznic, zreszta ja akurat nie narzekalem specjalnie na halas przy wiekszej predkosci, szum dochodzi moim zdaniem ze slupkow A nie od szyb bocznych tak ze w tej kwestii akurat za wiele sie nie spodziewalem. Podsumowywujac nie wiem czy ta roznica jest warta wydania ponad 1500 zl (szyby plus wymiana), to juz wg uznania. Szyby na pewno sa bezpieczniejsze, na swiatlach takiej szyby tak latwo nikt nie wybije a w razie w nie dostanie czlowiek szklem w twarz...

Po jezdzie 3 dni Audi A3 stwierdzam ze passat jest super cichy i wykonczony

 

A jak poskładali ? Tu nie ma niespodzianek ze teraz plastik daje o sobie znac ( trzeszczy czy cos w tym rodzaju ) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poskladali super nic nie trzeszczy. Pozatym jak dasz nowe spinki to nie bardzo ma co tam trzeszczec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby był naprawdę dobry efekt moim zdaniem trzeba jeszcze wygłuszyć drzwi.

Fajną cenę miałeś, mi powiedzieli 1700 zł za same szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje wygluszenie drzwi w barierze dzwieku, juz wstepnie rozmawialem. Czekam az kolega szylton wygluszy swoje dzrzwi i wypowie sie w kwestii jakosci tej uslugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oddaje auto do Bariery dźwięku dzisiaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz wygluszal obie pary drzwi? Napisz potem jaki efekt.

Ja natomiast po pokonaniu stalej trasy do pracy stwierdzam ze dzwieki pojazdow przejezdzajacych obok sa jednak znacznie cichsze, natomiast przy wiekszej predkosci roznic nie widze, mysle ze tu moze pomoc wygluszenie drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja oddaje auto do Bariery dźwięku dzisiaj ;)

 

Przemek, a ile Ci policzyli za wygłuszenie obu par drzwi? Mi za sam tył 800zł?

Ja wciąż czekam na szyby i jak założą to bez boczków od razu jadę na wygłuszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie na ul. Chłodnej macie dobrego fachowca od car audio/wygłuszania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek, a ile Ci policzyli za wygłuszenie obu par drzwi? Mi za sam tył 800zł?

Ja wciąż czekam na szyby i jak założą to bez boczków od razu jadę na wygłuszanie.

Mnie powiedzieli 1600 za komplet drzwi czyli tak samo jak tobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem auto :) póki co powiem - wow! Gra.... Czekam na zdjęcia z bariery - jak dostanę opisze w swoim wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, w końcu i moje szyby przyszły. Jestem umówiony na montaż 14/12 a 15/12 jadę od razu do BarieryDźwięku na wygłuszanie drzwi przód+tył :)

@Przemek: Tobie w jeden dzień to zrobili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z nimi umowiony na 17go. Powiedzieli ze w jeden dzien sie wyrobia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK, w końcu i moje szyby przyszły. Jestem umówiony na montaż 14/12 a 15/12 jadę od razu do BarieryDźwięku na wygłuszanie drzwi przód+tył :)

@Przemek: Tobie w jeden dzień to zrobili?

 

Jeśli zostawisz auto ~8:30-9:00 to pewnie tak. Ja zostawiłem dzień wcześniej i dlatego trwało to dwa dni... ale powiem szczerze, że była obawa że się Panowie nie wyrobią do 18:00... ciężko powiedzieć.

 

BTW

Szymon, jak chcesz to 15.12 mogę Cię zawieść z Mokotowa do BD - nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale u ciebie bylo wiecej roboty, wymiana glosnikow, wzmacniacz, okablowanie, u nas tylko wygluszenie drzwi. Ja nie mam dwoch dni, musza to zrobic w jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności