Skocz do zawartości
grabotg

Start Stop przycisk bez kessy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś u naszego kolegi wprowadziliśmy nowy mod. Działający przycisk start stop do odpalania auta. Możliwość zostawienia uruchomionego auta i jego zamknięcia.

jak wam się podoba? Edytowane przez Bimbasz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobałby się, jakby działał film ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki film był jako prywatny, już jest ogólnie dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to głupie :) a była by możliwość ze odpalasz, wyciągasz kluczyk, zamykasz z pilota a silnik gaśnie po załóżmy 30 sekundach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mówisz nazywa się Turbo Timer. To ma inne założenia. Ogólnie projekt rozwijany. Wkrótce będzie kilka modyfikacji i ulepszeń. Jak juz nie ma modów których nie możemy zrobić wymyslamy własne. To tylko ulepszenia fabryki i ich założeń bez rzeźby i jakiś dziwnych modyfikacji. Powiem tak fabryka daje to w standardzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do czego to ma służyć w życiu codziennym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest tylko start bez stop i nie ma podtrzymania pracy auta. Po co? Np. Masz rozwolnienie na trasie zapierdzielasz dojezdzasz na stacje i co? Gasisz auto i dajesz turbinie kopa? A jeszcze jak zima.. Chlodzisz auto? Po co? Albo Idziesz na chwile do sklepu dziecko w aucie a upał 3p parę stopni. Przykładów wiele podałem te najprostsze. Możliwości jest wiele. Korzystać nie musisz. Warto mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rozwolnienie, dojeżdżasz na stację zostawiasz odpalony samochód bez kluczyka, oczywiście zamknięty, idziesz się wykasztanić, wracasz a tu auta nie ma, za godzinę podzespoły samochodu będą na Alledrogo :D Ale ogólnie fajna zabawka taki mod, może jakiś manual jak to zrobić ?

Edytowane przez SZYLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto będzie ;) Co do manuala ... to raczej ze względów bezpieczeństwa nie będę opisywał. Chyba, że bardzo chcesz aby nasze Passaty znikały szybciej niż ciepłe bułeczki ;) Jak by nie patrzeć wpinam się w elementy rozruchu auta. A więcej info na PW u mnie lub u Tomka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jak zmieniłem komfort z b7 bez zmiany gatewaya to mialem ten mod w gratisie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wam się podoba?

Wcale :bezzebow

bo

Masz rozwolnienie, dojeżdżasz na stację zostawiasz odpalony samochód bez kluczyka, oczywiście zamknięty, idziesz się wykasztanić, wracasz a tu auta nie ma, za godzinę podzespoły samochodu będą na Alledrogo :D

I to chyba wszystko w tym temacie.

Ale oczywiście należy Ci się szacunek za nakład pracy :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mod z cyklu rzeczy nie potrzebnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mod z cyklu rzeczy nie potrzebnych.

Daj spokój, zaczęło im się nudzić w niedzielę po piwku lekko szumiało i wpadli na taki pomysł, trzeba chwali wenę twórczą i chęci.

Potrzebne czy nie mało ważne, kolejny mod zrealizowany.

Powiedź mi jak często oglądają telewizję ci co zamontowali tuner tv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mod z cyklu rzeczy nie potrzebnych.

 

A powiedz mi do czego potrzebne ci są np. relingi w chromie, albo tak jak mam ja z B7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek to co innego, to wygląd zewnętrzny, mam lepsze po co park assist jeżeli i tak z tego nie skorzystasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem, robiliśmy u siebie lub innych chyba wszystkie możliwe mody, pora na coś nowego, coś więcej, czemu mamy ograniczać możliwości auta? Magistrala CAN, sterowanie by wire itp. daje naprawdę duże możliwości, brak chyba tylko czasu i kasy ogranicza nas np. w zdalnym sterowaniu auta z poziomu smartfona. Platforma w szczególności ta z B7 jest na to gotowa. Wiele opcji w naszych autach zostało tylko w fazie testów u producenta (wideorozmowy, 2 karty sim itp.) Mi zabawa z elektroniką daje dużo frajdy, chcesz, pokazuje, że można, nie chcesz, nie zakładasz. Jedni się chwalą wymianą śrubki, inni rzeźbą godną rzeźnika, my pokazujemy co odkryliśmy. Pozdrawiam P.

 

P.S. Istnieje możliwość sprawdzenia próby poruszenia auta, wyłączenie EPB, próba ruszenia wyłączy silnik, więc zabezpieczyć można.

Edytowane przez Beni0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam Piotrek jak walniesz kessy, montaż komfortu z kessy to zabawa z elektroniką, a nie ma drugiej takiej osoby, której by to się udało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi graty i 2 dni ;) Chcesz dam Ci nawet listę części. Myślałem nad tym i nawet mogliśmy mieć części do tego ale to niestety rażąco zwiększa ryzyko kradzieży auta (zdalne przesyłanie sygnału kluczyka na odległość). Reszty nie będę tłumaczył, ale podobnie się robi z kartami typu PayPass a wystarczą do tego 2 telefony z NFC oraz appka, która jest bezpłatna i dostępna. Start / stop guzik ok. Easy Entry ok ... ale bez Kessy. Az tak bardzo nie będę ułatwiał pracy złodziejowi. Zawsze cewkę immo mogę umieścić w fotelu ;) i startować samym guzikiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Listę części to mam, bo sam kiedyś z tym kombinowałem, ale jak doszedłem do takiego momentu kiedy policzyłem ile wydałem i ile jeszcze muszę wydać, żeby było jak w fabryce i mógł spokojnie zostawiać samochód, to dałem sobie spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności