Skocz do zawartości
grabotg

Start Stop przycisk bez kessy

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy mod, sam bym zapodał taki bajer:D grabotg mam pytanko: czy w momencie ponownego włożenia kluczyka do stacyjki można dalej kontynuować podróż? kiera się odblokuje, czy trzeba zgasić auto i ponownie uruchomić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzic czy mam system SS bo moj bluemotion nie gasi sie na swiatlach itd, czy kazdy bluemotion ma montowany system SS.czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tego przycisku czyli nie mam SS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawy mod, sam bym zapodał taki bajer:D grabotg mam pytanko: czy w momencie ponownego włożenia kluczyka do stacyjki można dalej kontynuować podróż? kiera się odblokuje, czy trzeba zgasić auto i ponownie uruchomić?

 

raczej się nie blokuje kiera bo blokada to część immo , a jak uruchamiasz silnik to Zezwolenie na uruchomienie jest z Immo .

Pewnie Po uruchomieniu i wyjęciu kluczyka pika licznik KLUCZYKA nie znaleziono, ale idzie z tym jechać wchodząc do auta przez "szybę" ...do pierwszego zgaszenia silnika

Tak samo ma min Golf 6 z Kessy gdzie możesz zamknąć Auto z pilota po uruchomieniu silnika (Funkcja REMOTE Active After Ignition ON)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mieszajcie. @toma co innego system auto Start Stop a co innego przycisk start stop. Major dobrze gada polać mu ;) Ale są moduły, umożliwiające sprawdzanie stanu pojazdu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
......Major dobrze gada polać mu ;) Ale są moduły, umożliwiające sprawdzanie stanu pojazdu. ;)

Co seria to seria .

widziałeś pewnie te chińskie Kessy na RFID ..... kluczyk pod fotelem owiniety tasma i podłączony do Immo, kodem MORSA pukając w szybę otwierasz auto ... dramat

Plus taki ze po odejsciu od auta samo się blokuje , no ale grot w stacyjce na stałe ... ha ha .... made in CHina

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiny to other world. Co do tamtego wysłałem Ci PW. Można wszystko ;) Trzeba poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chiny to other world. Co do tamtego wysłałem Ci PW. Można wszystko ;) Trzeba poszukać.

 

sza-cun

nie zasmiecam postu o wyposażeniu Golfa, bo to inna platforma

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major to nie Golf jest inny to Passat jest wybrykiem w gamie VW ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi do czego potrzebne ci są np. relingi w chromie, albo tak jak mam ja z B7.

 

Tomek nie obrażaj się. Jestem pełen podziwu dla Twojej i Benia wiedzy oraz zaangażowania w to co robicie. Fajnie że macie pojęcie, umiecie itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś u naszego kolegi wprowadziliśmy nowy mod. Działający przycisk start stop do odpalania auta. Możliwość zostawienia uruchomionego auta i jego zamknięcia.

jak wam się podoba?

Powiedz mi na jakiej blokadzie kolumny montowaliście sterownik sterowania zaciskami ? Ja mam pierwszą wersje A w b7 byla J, mam taki problem że jak wsadze kluczyk i wcisne przycisk SS to wywala błąd blokady kolumny kierownicy, Jeżeli przyłoże tylko kluczyk do cewki immo wtedy samochód normalnie odpala z przycisku SS, gaszenie samochodu z przycisku SS działa. Mam tak samo jak wy zrobione że po wyciągnięciu kluczyka silnik pracuje i można go zamknąć z pilota. Jest tylko jeden mankament błąd blokady kierownicy po wciśnięciu przycisku piszczy i pali się czerwona kierownica, w immo wywala błąd z blokadą kolumny kierownicy. Jak odpale silnik z stacyjki i wcisne przycisk SS też wywala błąd kolumny, ale jak wcisne przycisk SS podczas jazdy słychać tylko gong i nic więcej się nie dzieje.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SZYLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można więcej szczegółów. Jestem bardzo zainteresowany tym modem, szczególnie możliwością pozostawienia włączonego silnika i jego unieruchomieniem w przypadku próby ruszenia. 

 

Chyba to jakaś tajemnica, bo żadnego odzewu. ani tu ani przez priv.

 

Ogarnięte. 

Edytowane przez lysy78_03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, odgrzewam!

koledzy specjaliści z mojej strony krótko. 2005 2.0 BMP czyli pompki, bez Kessy, tunel z przyciskami b7, lewa strona cała tylko start engine nie podłączony. Czy macie sposób na zrobienie tego bez uprzedniej przesiadki na bcm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności