Skocz do zawartości
buggie

Było miło, ale się skończyło

Rekomendowane odpowiedzi

na nowej drodze życia :ok. A właściwie chodniku.

 

:brawo Świetnie napisane! Niech to pozostanie puentą (no dobra - to już mój ostatni wpis).

 

Pozdrawiam gorąco forumowicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... nie kupować żadnego innego auta, czyli mówiąc inaczej, kończę jeżdżenie jakomkolwiek samochodem.

 

Każdy jest inny, ale ja bym nie dał rady bez 4 kółek. Chyba bym zwariował na samą myśl, że nie mogę się w dowolnej chwili nigdzie dalej ruszyć. Wiem, że wypadki to spora trauma dla człowieka, sam jestem po ostrym wypadku na motocyklu, kilku operacjach i rekonstrukcji ręki. Na początku miałem lęki przed jeżdżeniem, ale jak to mówią czas leczy rany..

 

Oddałem ja do wycięcia DPFu, wyłączenia programowo AGRu i zawirusowania. Powinno być 260KM/600Nm. Zobaczymy jak będzie śmigać.

 

No i DPF wycięty, przy okazji poleciał też katalizator - był zapchany. Program jest, auto chodzi baaaaardzo fajnie, tylko denerwuje mnie, że jak wcisnę do dechy to kopci i to ostro. Zastanawiam się czy nie oddać do poprawy. Może po korekcji dawek będzie lepiej... Na końcu wybiorę się na hamownię do v-techu i zobaczymy, co w trawie piszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sebanan87

Jestem ciekaw jaką moc wypluje na rolkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo wrzucę wykres, dzisiaj jadę na korektę dawek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, słabszy program wgrany - mniej mocy, ale już nie kopci :-) jutro hamownia. Wieczorem wrzucę wykresy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiar zrobiony, aż jestem teraz ciekaw ile było wcześniej na mocniejszym programie :hyhy

 

0b6ca3c0b11d9fe7a1575fe3fa37dd8e.jpg

 

Jeśli ktoś z małopolski chce zrobić program w dobrych pieniądzach to PW do mnie, mój kumpel się tym zajmuje. Robiłem u niego silniki VW 1.9 110, 131 i 2.0 TDI 140, 170 i hulały aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
postanowiłem sprzedac Passata i nie kupować żadnego innego auta, czyli mówiąc inaczej, kończę jeżdżenie jakomkolwiek samochodem. Nie chcę już więcej kusić losu, bo dobrze że się skończyło jak się skończyło ale za dużo mnie to wszystko "kosztowało", więc postanowione.

 

Bez auta ciężkie życie. Chociażby jak tu bez auta pojechać na urlop albo przywieźć zakupy? Ja sobie nie wyobrażam. Wypadki chodzą po ludziach i mogą się zdarzyć wszędzie - nie tylko za kierownicą. Nie warto więc rezygnować z tego, co sie lubi i co ułatwia i uprzyjemnia życie. Na szczęście - jak już zostało w tym temacie napisane - czas leczy rany - i to jest bardzo prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności