Skocz do zawartości
adampolice

Kajaki i Poligon 25-26 lipiec 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planowany jest fajny wyjazd na spływ połączony z poligonem w Trzebiatowie tam gdzie byliśmy 2 lata temu. Kajaki w sobotę a w niedziele mały poligon, będzie fajna zabawa. Co do konkretów czekam na odpowiedz ale muszę znać liczbę chętnych bo od tego uzależniona jest cena. Termin to 25-26 lipca 2015 . Proszę o opinię i mniej więcej kto chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko wiadomo, nie będziemy na tym miejscu co dwa lata temu ale blisko, koszt imprezy to 100zł za dwa dni w tym: sobota pole namiotowe,ognisko,grill ( jadło i poidło :D w swoim zakresie ) , kajaki, bus do przewózki, paintball, w niedziele gra tematyczna która potrwa 3-4 godziny fajny program ale nie mogę zdradzi niespodzianka. Jak ktoś chce nocleg pod dachem hotel to 55zł dodatkowo , hotel jest 300 merów od pola namiotowego. Myślę że będzie świetna zabawa . Za trzy góra cztery dni muszę podać ilu nas jedzie więc konkretnie określać się !!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaś u mnie nic z tego jestem od soboty na spływie kajakowym Drawą, po powrocie mam gości. Tak że odpadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że brak chętnych żeby trochę dupę poruszać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności