Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Źle mnie zrozumiałeś.

Ja nie mówię że Alltrack jest brzydki.

Nie jestem masochista i nie wybrał bym 3 lata temu Alltracka gdyby mi się nie podobał.

Chcę tylko powiedzieć, że wygląda już nie tak "cywilnie".

Uważam, że każdy kawałek dodatkowego plastiku będzie miał wpływ na aerodynamike i wrażenie odsłuchowe.

Swoje nim przejechałem a przez te 3 lata często jeździłem też b7 sedanem i variantem, które były dużo cichsze - stąd moja niechęć na tą chwilę do tego auta.

Napisałem też, że nigdy nie jechałem innym Alltrackiem więc warto zweryfikować to o czym piszę.

 

jasne, może rzeczywiście zestawienie B7 z B8 R-line ( o ile dobrze dostrzegam) wywołało u mnie takie oburzenie :ok

 

a już tak na poważnie. Te alltracki , które pościągali dealerzy są jakieś takie nie teges. No umówmy się - nie rzucają na kolana. Ale fajnie skonfigurowany all już robi robotę i nawet te, które można znaleźć na YT wyglądają w/g mnie po prostu fajnie.

To samo można zrobić z normalnym paskiem. I nie mówię już o r-line. Kolor,felga, przyciemnione szyby i jest ok.

 

Wracając do szumów. Kiedy przesiadłem się do sharana z tym dużym oknem dachowym to tez pierwsze wrażenie było takie,że słychać szum w porównaniu do auta bez. Przyzwyczaiłem się do tego bardzo szybko i kompletnie tego nie zauważam. Natomiast po założeniu boxa dachowego szum jest zdecydowanie (tak od ok 120 km/h wzwyż) większy w aucie z o.d. niż bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to B8 w Rline.

Oryx z przyciemnionymi szybami ☺

Hmm, mój Alltrack miał panoramę!

Ale w B8 też mam szyberdach, faktycznie o połowę mniejszy ale szumów nie słyszę. Jest naprawdę o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie podpisuje pod słowami (było w zdaniem) ze jak All to tylko w charakterystycznym kolorze - wiec albo pomarańcz albo czerwień metalik :)) ciekawe jak czerwony wyglada na żywca..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwień, jak to czerwień? - nie wiem jak wygląda naprawdę, nie widziałem Alltraca w tym kolorze, dlatego wziąłem pomarańcze a jak będzie minimalnie głośniejszy to też przeżyję. Dzisiaj przejeżdżałem przez Zawoje, dużo dużo śniegu, szkoda że dopiero w grudniu wprowadzili go w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomarańczowy wygląda super! oglądałem na żywo u Bursiaka w Łodzi. Niestety jak dla mnie środek nieco psuje cały obraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy wygląda super! oglądałem na żywo u Bursiaka w Łodzi. Niestety jak dla mnie środek nieco psuje cały obraz.

 

ale na to rada jest prosta - skóra + wymiana paneli srebrnych na piano black.

Innych różnic w/s do HL nie dostrzegam. Chyba ,że wyprowadzicie mnie z błędu....

 

Na żywca z zewnątrz rzeczywiście fajnie?

Edytowane przez macmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem pomarańczowego. Jak się uda to pojadę go sprawdzić. Jak dostanę dobrą cenę to chyba pomyślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na to rada jest prosta - skóra + wymiana paneli srebrnych na piano black.

Innych różnic w/s do HL nie dostrzegam. Chyba ,że wyprowadzicie mnie z błędu....

 

Na żywca z zewnątrz rzeczywiście fajnie?

 

Wygląda naprawdę super! Ja wybrałem biały HL sedan plus okno dachowe więc dach w połowie czarny.

Gdybym nie zrezygnował z kombi to wybór padł by na alltrack-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kolorem to mam duży problem. W rodzinie jest opór przed czerwonym i pomarańczowym.

Kompromisowo rozważam jeszcze taki:

all nieb.jpg

chociaż jak patrzę na tego

all orange.jpg

to po prost wyskakuję z butów....

 

Weźcie pod uwagę, że kolory widoczne w konfiguratorze, a w rzeczywistości mocno się różnią.

Może oprócz czarnego i białego.

Edytowane przez macmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wolałbym biały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to co widać w tym filmie, w tej konfiguracji - moim zdaniem padaka. Tak jak napisano wyżej, jeśli już to pomarańcz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie biały nie pasuje do All - zbyt duży kontrast - wyglada jak pralka polar, na czarnym wszystko zniknie. Jak nie te dwa dla "koneserów" to ja bym brał ciemny brąz + bezowa skórę (nappa). Takie połączenie chyba najbardziej uniwersalne dla xc :))

Edytowane przez Prim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) dla jednych blondi , dla innych czarnulka :)

 

brązowej skóry bym po prostu nie przeżył.

Żeby ALL wyglądał, musi być kontrast pomiędzy lakierem a tymi plastikami.

z pomarańczem i czerwonym oswajam rodzinkę ale mi wypominają kryzys wieku średniego :)

Biały jest spoko, czarny moim zdaniem zupełnie zatraca charakter tego auta.

Pozostaje kwestia navi blue (wrzucałem wyżej fotę) - komponuje się z tymi chromami, które też swoją drogą zyskują dopiero przy kolejnym kontakcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i to co widać w tym filmie, w tej konfiguracji - moim zdaniem padaka. Tak jak napisano wyżej, jeśli już to pomarańcz

lub czerwień ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na filmie te felgi to 17 Corvary, czy jakieś inne dedykowane do Alltraca? Oryginale zimówki to 17 - chyba Stavanger, widział ktoś je?

W lekkim terenie całkiem niezle daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odszczekuję to ,co napisałem o all w kolorze czarnym.

widziałem na żywca z czarną skórą, piano black, szberdachem i innymi przydaśkami. Jest po prostu piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebna pomoc. Jestem zdecydowany zamówić Alltracka BiTDI praktycznie ze wszystkimi dodatkami, ale zauważyłem, że w Alltracku nie ma w opcji Pakietu drogowego PLUS, tylko zwykły pakiet drogowy. Plus ma dodatkowo jazdę w korkach i emergency, a na traffic jam assist szczególnie mi zależy. Czy można będzie to dodać poprzez kodowanie, czy fizycznie również coś trzeba będzie wymienić? A może poczekać, aż pojawi się taka opcja oficjalnie w cenniku dla Alltracka w PL? Dodatkowo nie można dołożyć Pakietu sportowego (porgresywne wspomaganie) oraz pakietu Easy open - trzeba oddzielnie dodać elektryczną pokrywę bagażnika i Keyless Access, co wychodzi drożej niż pakiet np. dla Highline. Dziwny jest ten nasz cennik dla Alltracka jak na razie. Z góry dzięki za pomoc i rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
anowie, potrzebna pomoc. Jestem zdecydowany zamówić Alltracka BiTDI praktycznie ze wszystkimi dodatkami, ale zauważyłem, że w Alltracku nie ma w opcji Pakietu drogowego PLUS, tylko zwykły pakiet drogowy. Plus ma dodatkowo jazdę w korkach i emergency, a na traffic jam assist szczególnie mi zależy. Czy można będzie to dodać poprzez kodowanie, czy fizycznie również coś trzeba będzie wymienić?

 

 

Mam rodzinę, która pracuje w VW i zadałem jej ten temat. Dodatkowo napisałem do VW w tej sprawie i od tygodnia czekam na odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest tak, że Traffic Jam Assist składa się z ACC i Lane Assist, jeśli te 2 rzeczy są w Pakiecie drogowym, to wg. mnie asystent korka jest obecny.

Ja w ogólnie nie mam Pakietu drogowego i mam Traffic Jam Assist w formie okrojonej o nie pilnowanie linii, tzn. auto zatrzymuje się kiedy ktoś przede mna staje i rusza kiedy on ruszy (oczywiście po wciśnięciu RES), tyle tylko, że muszę trzymać kierownicę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności