Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo alltrack jest zrobiony jako Comfortline, to nie będzie miał tego co HL w standardzie..

Tak jest, a nawet gorzej. Doposażając All do poziomu HL praktycznie zrównujemy sie cena , a i tak czegoś może zabraknąć.

Ale zyskujemy auto z motorem tsi +4M oraz szerszą (inną ) paletą barw. Można się odróżnić od zalewu czarno - białych passatów, których jest bardzo dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie zamówiłem pomarańcze 2.0 tsi 4x4, ACC nie używam i chyba tylko tego nie ma w stosunku do HL, nie ma jeszcze podgrzewanych siedzeń, ale i tak biorę Nappę a tam jest to w standardzie ( można to dokupić - acc do 210), Alltrack to chyba jednak Hl z innymi dekorami, inna tapicerka alcantarą innymi felgami z chromowanymi nakładkami, lusterkami, - ma się wyróżniać . W stosunku do CL ma przeciwmgielne, chromowane relingi, wybór profilu jazdy, do HL ma chromowane nakładki na pedały, podwójny trapezowy wydech. Można jeszcze szukać tych różnic, niestety jest droższy. Za wyróżnienie trzeba dopłacić. Gdyby był ten napęd w Variancie nie sprzedali by wielu Alltraców , choć ja i tak bym go brał po prostu podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak obstawiał comfortline... ale czy ma to znaczenie .. Pomarańcza z srebrnymi lusterkami wygląda genialnie.. no i TSI220 4motion.. Mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konfiguratora wyglada, ze np nie ma foteli z pamiecia, swiatla led z tylu to te z comfortline, nie mozna dokupic alarmu przy keyless z easy open, ale jest 220 koni z 4motion :)

PS. Nakladki alu na pedaly + podstopnica wyszla mnie razem 260 pln w HL. Zmiana we wlasnym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z konfiguratora wyglada, ze np nie ma foteli z pamiecia, swiatla led z tylu to te z comfortline, nie mozna dokupic alarmu przy keyless z easy open, ale jest 220 koni z 4motion :)

PS. Nakladki alu na pedaly + podstopnica wyszla mnie razem 260 pln w HL. Zmiana we wlasnym zakresie.

 

nie jest tak źle - zajrzyj do konfiguratora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL to HL, ale dołóż do CL - Dynaudio, Head Up, elektryczną klapę, Nappe, ACC 210 i jakikolwiek 2.0 TSi - nie da rady , w Alltracu jeśli chcesz możesz to mieć, więc nie ma na co marudzić, chyba jedynie na te srebrne ramki wokół DP ,

Sama cena pozycjonuje Alltraca teoretycznie wyżej niż HL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps ALLTRACK stoi w salonie w Nadarzynie - jak by ktoś chciał zobaczyć.

 

Ja mam mieszane uczucia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps ALLTRACK stoi w salonie w Nadarzynie - jak by ktoś chciał zobaczyć.

 

Ja mam mieszane uczucia...

 

pierwsze podejście też zakończyłem taką opinią.

Ale fajnie skonfigurowany w/g mnie wygląda super, chociażby tu:

 

 

 

zastanawiam się tylko nad tapicerką. Ta na filmie wygląda nawet fajnie, oczywiście można dołożyć skórę i tu mam pytanie do użytkowników takowej. Czy nagrzewa/chłodzi się szybko (podgrzewanie/wentylacja foteli). Gdzieś czytałem,że ktoś mocno narzekał na długi czas podgrzewania. W przypadku alcantary jest to dosłownie moment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W przypadku alcantary jest to dosłownie moment.

Potwierdzam... to jest moment. Podobnie jak podgrzewanie kierownicy... do którego sceptycznie podchodziłem, a teraz używam codziennie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi w Krotoski-Cichy stoi, ale na mnie bardzo kiepskie wrażenie wywarł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Łodzi w Krotoski-Cichy stoi, ale na mnie bardzo kiepskie wrażenie wywarł...

Masz na myśli tego?

http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-alltrack-nowosc-od-reki-2-0-tdi-190-km-4motion-ID6ycPBr.html#5a7187acf4

W/g mnie z Alltrackeim jest tak jak ze zwykłym passatem. Może być cukierek i może być zwykła średniawka. Pamiętam, że kiedy rok temu zobaczyłem koło Monachium passata pierwszy raz na żywo (czarnego trendlina kombi) , to powiedziałem tylko " o Boże..."

 

Ale fajnie skonfigurowany robi robotę. Albo inaczej - mi się podoba. Obligatoryjnie zmiana paneli wokół klimy i lewarka biegów na piano black ( ca 100 zł na alle) i jest super.

Łamie się tylko nad tapicerką. Zostawić jak jest , czy skóra? Skórę wentylowaną oglądałem ale nie użytkowałem, jak wypada na żywo ta z alltraca? Może ktoś ją badał , tfu.. organoleptycznie :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam... to jest moment. Podobnie jak podgrzewanie kierownicy... do którego sceptycznie podchodziłem, a teraz używam codziennie :)

w przypadku wentylowanej skóry tez fotele bardzo szybko się nagrzewaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój ze skórą,tylko alcantara.Skóra jest zimna zimą,gorąca latem ,do tego po 100tys się pozałamuje i wygląda jak złom

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Poza tym ,skóra w wieśwagenie ,to ewidentny przerost formy nad treścią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój ze skórą,tylko alcantara.Skóra jest zimna zimą,gorąca latem ,do tego po 100tys się pozałamuje i wygląda jak złom

 

z ta różnicą ze jak porządnie zabrudzisz alcantarę, szczególnie jasna to kapilca, a ze skóry generalnie wszystko schodzi bez większego problemu. Jak ktoś ma małe dzieci to powaznie bym alcantarę przemyslał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z alcantarą mam same dobre doświadczenie. 4 lata i wygląda jak nowa.

w alltracku jest ten problem,że ta tapicerka jest taka wymiksowana: boki zew skóra, boki wew. alcantara, środek jakaś tkanina. Ale jaka, nie mam pojęcia.

widać to fajnie na filmiku, który podrzuciłem parę postów wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Alltracku B7 zrobiłem 140tys. przez trzy lata na wentylowanej skórze i w B8 też zamówiłem wentylowane fotele mimo ograniczeń w kolorze i komforcie.

B7 po tych 3 latach miało fotele bardzo dobrze wyglądające.

Nie wczytuj się więc w opinie tych którym chyba skaj z samochodu ojca dupsko sparzył

tomek... 11.41 a ty nie w szkole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką konfigure tylko 2.0 TSI . Już mnie skręca, jeszcze- dwa miesiące (piękne są te 19"- ale jak na co dzień?)

 

Nie mogę zlokalizować tych ramek Piano Black na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są. Najmniej jest tych wokół lewarka. Na szybko to ok. 500 zł mi wyszło za komplet, ale niestety trzeba skompletować z kilku aukcji. Jeden gość ma chyba całość. Wysyłam ci link na prv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności