Skocz do zawartości
ml000

Passat B8 R- LINE ETKA- wykaz części

Rekomendowane odpowiedzi

Najs [emoji3] ja w sumie moja przycisnalem na 2 wkręty i zakrylem niebieskim i białym kapturkiem. Rozumiem ze Twoje rozwiązanie juz sprawdzone i wytrzymałe [emoji6]

A orientujesz się może czy podkładka pod tablicę na przednim zderzaku jest demontowalna czy dostałeś od razu z nowym zderzakiem zintegrowana?

 

Jest zamontowana na 4 spinki (kołki). W nowym zderzaku trzeba było robić otwory.

Edytowane przez ml000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest zamontowana na 4 spinki (kołki). W nowym zderzaku trzeba było robić otwory.

Dzięki! A orientujesz się może czy są jakieś wytrasowania w zderzaku pod te otwory, tak żeby było ładnie i symetrycznie? Rozumiem ze to od wewnątrz zderzaka demontuje się te spinki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! A orientujesz się może czy są jakieś wytrasowania w zderzaku pod te otwory, tak żeby było ładnie i symetrycznie? Rozumiem ze to od wewnątrz zderzaka demontuje się te spinki?

 

W przypadku podkładki pod tablicę brakuje wytrasowanych otworów. Trzeba wymierzyć, przyłorzyć podkładkę i zaznaczyć szpikulcem.

Kołki montuje się od frontu.

Póz/m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał masz może nr katalogowy tych pięknych felg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
michał masz może nr katalogowy tych pięknych felg ?

 

3g0 601 025 r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo. Nawet Google ich nie potrafi znaleźć;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki Spojlera na klapę bagażnika - czarny połysk :paker

SAM_1986.jpg

SAM_1981.jpg

SAM_1983.jpg

SAM_1985.jpg

SAM_1987.jpg

SAM_1988.jpg

Edytowane przez ml000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a do sedana Pakiet R-Line z nr etki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a do sedana Pakiet R-Line z nr etki ?

 

jestem w trakcie pozyskiwania, w sumie odejdzie parę rzeczy, bo w sedanie nie ma wszystkich spoilerów klapy, a zmiany z tyłu skupiają się tylko wokół spojlera zderzaka (który moim zdaniem bardzo niewiele różni się od standardowego z 2.0 TSI, poza czarną listwą na środku i niewielkimi przetłoczeniami na bokach)

2.jpg

Edytowane przez szylton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 :wojak:devil

SAM_1997.jpg

SAM_1994.jpg

SAM_1998.jpg

Edytowane przez ml000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem w trakcie pozyskiwania, w sumie odejdzie parę rzeczy, bo w sedanie nie ma wszystkich spoilerów klapy, a zmiany z tyłu skupiają się tylko wokół spojlera zderzaka (który moim zdaniem bardzo niewiele różni się od standardowego z 2.0 TSI, poza czarną listwą na środku i niewielkimi przetłoczeniami na bokach)

[ATTACH=CONFIG]134114[/ATTACH]

No wlasnie, te przetloczenia na zderzakach i progi widac na jasnych kolorach, na czarnym trzeba sie przypatrzec zeby zobaczyc roznice...

A orientuje sie ktos gdzie jest radar od tempomatu w B8? Tak jak w B7 pod znaczkem vw w atrapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, te przetloczenia na zderzakach i progi widac na jasnych kolorach, na czarnym trzeba sie przypatrzec zeby zobaczyc roznice...

A orientuje sie ktos gdzie jest radar od tempomatu w B8? Tak jak w B7 pod znaczkem vw w atrapie?

 

tak, pod znaczkiem w atrapie. Zgadzam sie wg. mnie R-Line ma sens tylko przy jasnych kolorach, przy ciemnych jest po prostu nie widoczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem w trakcie pozyskiwania, w sumie odejdzie parę rzeczy, bo w sedanie nie ma wszystkich spoilerów klapy, a zmiany z tyłu skupiają się tylko wokół spojlera zderzaka (który moim zdaniem bardzo niewiele różni się od standardowego z 2.0 TSI, poza czarną listwą na środku i niewielkimi przetłoczeniami na bokach)

[ATTACH=CONFIG]134114[/ATTACH]

 

To ja poczekam:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam info od dealera. Droga impreza. Cena wyjściowa-cennikowa za całość to prawie 7000 zł brutto. Zapewne jeszcze dochodzą koszty lakierowania/montażu. Czekam teraz na wycenę "dla mnie" ale jeśli nie uda się zamknąć w 5000 zł za wszystko to chyba nie będę się decydował :noniebardzo

A co do ETKI to w Sedanie jest wszystko co w Variancie oprócz:

 

3G0 805 945 A 041 spojler czarny lewa- klapa bagażnika

3G0 805 946 A 041 spojler czarny prawa -klapa bagażnika

3G0 827 952 041 spojler czarny środek - klapa bagażnika

3G0 827 954 041 spojler czarny środek osłona - klapa bagażnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro gość sprzedaje nowe atrapy do r-lina za 599zł.

Zawsze to połowa ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec transformacji , przynajmniej na razie :jasne

 

SAM_2004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się ze lampy tył są w Highline ciemniejsze :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, w configu DE jest rozgraniczenie na ciemne i czerwone tylne lampy? jak jest w polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja widzę to w configu DE jest rozgraniczenie na zwykłe lampy i dunkel rott czyli ciemne czerwone które są standardem dla wersji Highline. Rozumiem ze chodzi wam o takie czarne lampy jak są np w Golfie R, ale z tego co widzę to w Passacie takich nie ma.

Jest standard:

uploadfromtaptalk1437287751400.jpg

I ciemny czerwony

uploadfromtaptalk1437287793168.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzi o ciemny czerwony z drugiego zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności