Skocz do zawartości
ml000

Passat B8 R- LINE ETKA- wykaz części

Rekomendowane odpowiedzi

3G0 807 823 041 spojler tył dół czarny

 

on jest czarny oryg. czy przychodzi surowy do lakierowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
on jest czarny oryg. czy przychodzi surowy do lakierowania?

 

Czarny oryg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
image.jpg

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez ml000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowe wcielenie 19' Piano Black.

:o Jak gdzie czym i za ile ?biggrin.gif To jest czarny lakier, czy coś w stylu plastidip ?

Edytowane przez sirocco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o Jak gdzie czym i za ile ?biggrin.gif To jest czarny lakier, czy coś w stylu plastidip ?

 

Czarny połysk, malowane proszkowo. Koszt 600 pln.

Efekt bezcenny :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe uzupełnienie:D

[video=youtube_share;r5BffwHsTqU]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zmiana :what

20160406_094241.jpg

20160406_094153.jpg

20160406_094230.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejna zmiana :what

[ATTACH=CONFIG]143446[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]143447[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]143448[/ATTACH]

 

A gdzie kolega kupił takie fajne emblematy r line?

Ja mam w fabryczny pakiet R, natomiast poza grillem nie ma śladu, że to coś innego. Ostatnio widziałem takie emblematy tylko fabryczne 4 motion i pomyślałem że szkoda że takich nie robią do R.

Będę wdzięczny za namiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie kolega kupił takie fajne emblematy r line?

Ja mam w fabryczny pakiet R, natomiast poza grillem nie ma śladu, że to coś innego. Ostatnio widziałem takie emblematy tylko fabryczne 4 motion i pomyślałem że szkoda że takich nie robią do R.

Będę wdzięczny za namiar.

 

Proszę bardzo

510 853 688 H

510 853 688 J

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CATBACK firmy MGmotorsport.pl

Film oddaje efekt tylko na dobrych głośnikach, na żywo jest naprawdę dobrze !!!

5.jpg

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CATBACK firmy MGmotorsport.pl

Film oddaje efekt tylko na dobrych głośnikach, na żywo jest naprawdę dobrze !!!

[ATTACH=CONFIG]145645[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]145646[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]145647[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]145648[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]145649[/ATTACH]

 

 

Jaki koszt takiego mruczenia ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo

510 853 688 H

510 853 688 J

[ATTACH=CONFIG]145555[/ATTACH]

 

Zdziwiłem się są oryginalne VW. bo myślałem, że to "made in china"

 

A kolega je zamawiał w serwisie czy w internecie? On-line nie mogę ich znaleźć

 

Jeszcze jedno, domyślam się, że nie pochodzą one od passata (chyba że jestem w błędzie), w związku z powyższym czy są one dobrze spasowane - chodzi mi głównie od strony drzwi bo to wcięcie jest trochę pod ostrym kontem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdziwiłem się są oryginalne VW. bo myślałem, że to "made in china"

 

A kolega je zamawiał w serwisie czy w internecie? On-line nie mogę ich znaleźć

 

Jeszcze jedno, domyślam się, że nie pochodzą one od passata (chyba że jestem w błędzie), w związku z powyższym czy są one dobrze spasowane - chodzi mi głównie od strony drzwi bo to wcięcie jest trochę pod ostrym kontem.

 

Zamówione w serwisie VW.

Zanim zostały przyklejone to je trochę rozgrzałam opalarką i pasują idealnie.

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówione w serwisie VW.

Zanim zostały przyklejone to je trochę rozgrzałam opalarką i pasują idealnie.

[ATTACH=CONFIG]146586[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]146588[/ATTACH]

 

Nie pozostaje nic innego jak zamówić:) dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.07.2015 o 09:38, ml000 napisał:

 

Z tyłu idzie do wymiany tylko dolny spojler, a czujniki są wyżej w zderzaku. Co do tablicy to jest przyklejona na taśmę dwustronną (profesjonalną i obficie :ok)

Hej! jestem tutaj nowy. Posiadam B8 Higline Variant z 2015 BlueMotion 150KM. Chciałbym dolny spojer zmienic na ten z atrapami wydechów. Pomoże ktoś ogarnąć gdzie go zamówić najlepiej nowy oryg. w kolorze TungstenGrau. I czy zmiana na taki wymaga jakichś modyfikacji? Łatwo to ogarnąć? Pisałem do dziadów z VW dwa razy i zero odp. ;(

Edytowane przez bartek5478

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2018 o 08:34, bartek5478 napisał:

Hej! jestem tutaj nowy. Posiadam B8 Higline Variant z 2015 BlueMotion 150KM. Chciałbym dolny spojer zmienic na ten z atrapami wydechów. Pomoże ktoś ogarnąć gdzie go zamówić najlepiej nowy oryg. w kolorze TungstenGrau. I czy zmiana na taki wymaga jakichś modyfikacji? Łatwo to ogarnąć? Pisałem do dziadów z VW dwa razy i zero odp. ;(

Cześć w przypadku Twojego silnika i standardowych zaślepek wymiana jest bezproblemowa i bardzo szybka. Rozumiem, że nie chcesz wersji od R-line która ma dodatkowo (oprócz atrap wydechu) małe lotki po bokach i czarny spoilerek na spodzie, między atrapami?

Jeśli chcesz zwykłą z samymi atrapami (tak jak w wersjach 2.0TSI oraz BiTDI) to polecałbym Ci sięgnąć na allegro i kupić cały zestaw do przekładki z używanego auta. już zmontowany i w twoim kolorze - wtedy tylko robisz prostą przekładkę i po sprawie.

Ja przerabiałem spoiler w 2.0TSI na ten z R-line więc mogłem zostawić te czarne atrapy ze swojego i wstawić je tylko w nowe poszycie. Kupiłem wtedy nowe w ASO i sam spoiler kosztował (ceny brutto) ok. 380zł, ten dodatkowy spoilerek w R-line czarny (3G0 807 823 041) 270zł, a lakierowanie razem z całą robocizną 600zł.

U Ciebie dochodzą jeszcze te czarne trapezowe atrapy z chromowanymi ramkami.

http://allegro.pl/zaslepka-wydechu-dyfuzora-lewa-prawa-passat-b8-3g-i6492518170.html

Nie wiem skąd jesteś, ale mi to ogarnęli w Warszawie u Zasady, choć w Twoim przypadku jeśli zdecydowałbyś się na zakup gotowego spoilera do wymiany w tym samym kolorze to myślę, że dobry blacharz Ci to ogarnie za przysłowiową flaszkę ;)

Co więcej - ten spoiler jest dokładnie taki sam niezależnie od wersji nadwozia (Limo/Variant)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, czy jest ktoś w stanie sprawdzić numery katalogowe sprężyn sportowych -15mm do B8 sedan 1.8, który występowały w pakiecie sportowym (z przyciemnianymi szybami, progresywnym wspomaganiem, blokadą mechanizmu różnicowego XDS)?

Z góry dzięki, jeśli się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

który rok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności