Skocz do zawartości
Prim

B8 1.4 TSI - wrażenia z jazdy/użytkowanie silnika

Rekomendowane odpowiedzi

raport auto Dna szacuje kwoty napraw na podstawie fabrycznych części, auto miało szkode w 2018r a wyprodukowane było w 2017, więc też wątpie aby było naprawiane u Janka w garażu.Dokładnie to auto stoi w salonie aut używanych Grupa Cichy-Zasada.Mam jeszcze pytanie od kiedy był lift wewnetrzny,czyli inne system multimedialny, bo auto jest z maja 2017 i ma jeszcze stare discovery pro

Edytowane przez piotrek38

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rosol napisał:

rozumiem , że koszt naprawy 7-10tys.zł a nie w milionach to jak na ASO to nic tam duzego nie było..... Sprawdź w historii Skody co było robione i po problemie...

Dokładnie.

7-10 tyś zł to pewnie ASO zdziera za wymianę błotnika albo zderzaka na nowy + lakierowanie pod kolor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, do osób które mają ten silnik, bo znajomy sprowadził taką b8 w 1.4tsi w manualu, co prawda sam mam b7 1.6 i dla mnie jest wystarczająca, jeżdżę spokojnie i spalanie jest zadowalające, ale chciałem coś nowszego u ogólnie mało jest wypowiedzi na ten temat poza tym że dużo osób z mocniejszym silnikiem go odradza 🙃 chciałem się zapytać czy daje radę jaki jest komfort jazdy No i spalanie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli 1.6tdi 120PS daje rade, to dlaczego 150PS w turbo benie ma nie dac, tym bardziej ze na papierze ma lepsze osiagi niż 2.0TDI 150PS.

Wszystko zalezy od potrzeb, aczkolwiek ja ten silnik (zreszta jak kazdy inny) brałbym tylko z automatem.

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy robił ktoś przegląd w ASO z tym silnikiem po 180000?? Co wchodzi w skład przeglądu i co ma być wymieniane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności