Skocz do zawartości
karlik

Po zmianie turbo jest vmax 140km/h

Rekomendowane odpowiedzi

Zawiozłem auto do warsztatu. Coś grzebali 2 godziny i stwierdzili że .... nie wiedzą co jest, na pewno nie ma pełnego doładowania, musza wyciagnąć turbo na stół i będzie więcej widać. Logi ok żadnych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnęli turbo - dobre- posprawdzali wszystko co było możliwe do sprawdzenia i nic nie wskórali. Jest komunikat na kompie błąd lub za małe ciśnienie doładowania.

Dziwie się tylko ze jak mieli turbo na stole to nie zamontowali innego na próbę.

Zabrałem auto do sprawdzenia u innego magika ale tamtym nie odpuszczę, jak to nie będzie gadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie ma pełnego doładowania
Logi ok żadnych błędów.

Zauważyłeś, że jedno zaprzecza drugie??

 

Może zapodasz w końcu kpl. logów z auta... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Auto oddane na reklamacje.

Po wymianie turbo na inne (regenerowane) nie ma poprawy - brak doładowania.

Czujnik dobry.

Był pomysł aby filtr paliwa zmienić bo stary choc wymieniany 4 miesiace temu wydawał mu sie zasyfiony. i tak zostało zrobione i nic, dalej to samo- brak doładowania.

Teraz mechanik dzwonił i ma dwa pomysły.

Jeden to wymiana jeszcze raz wałka rozrządu (podejrzenie wadliwego) .(wałek jest również wymieniany w ramach gwarancji)

Drugi pomysł- pompki (nie biorę tego pod uwagę - wymieniłem nie dawno uszczelniacze na pompkach)

 

Mam dzisiaj coś wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień mechanika. Bo na oślep zmieniać wszystko to sporo pieniędzy będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię to w ramach reklamacji- gwarancji wiec mam obiecane ze obejdzie się dla mnie bez kosztów. Ale też mnie to zastanawia , wymiana metodą prób i błędów. Ale komp nie pokazał więcej niż brak doładowania.

Poczekam co powiedzą po wymianie wałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde mieszkasz w Katowicach i jezdzisz do jakis wrozbitow, podjedz do Dynosoftu, powinni uporac sie z problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez była taka sytuacja w bmw , dwa razy wymieniały turbo (regeneracja), zmiennej geometrii nie ustawili ...... kopiłem używaną i auto pojechało........ Tez bmw e46 320d 150km. 150 i więcej nie jechało.... Więcej żadnej regeneracji!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności