Skocz do zawartości
Kuczi

I po X zlocie...Zdjęcia i wspomnienia :)

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez juz w domu. Pozdro i podziękowania dla organizatoròw za ten złocie na pewno przyszły rok też się pojawię. Tyle, że prawdopobnie już nie Passatem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polmosik i też już od paru godzin podziwiają zapadane Zakopane. Jak zawsze mega zlot z meeeega ludźmi. Do zobaczenia za rok. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za atmosferę zajepiaszczą jak zawsze :kumple Do zobaczenia za rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuję Wszystkim za mega imprezkę , za....stą atmosferę i klimacik , bravo dla Organizatorów za ogarnięcie tematu :respect . Miło było pogadać :chat zarówno ze starymi zakapiorami , oraz poznać i po bajerować nowymi :ok: . Dziękuję kobitkom za wspólne nocne balety :dance2 .

Pozdrawiam :vw:

ps. ja też już jestem w domq :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiają co dobre zawsze się szybko kończy,trzy dni przeleciały jak z bicza strzelił,ale wrażenia i wspomnienia pozostaną na wieki w naszej pamięci.Dziękuję za oddane głosy w ankiecie na X Ogólnopolskim Zlocie Passata w Ślesinie oraz za zajęcie 1 miejsca Passata Zlotu. Dziękuję za nagrodę. Do następnego za rok.

 

Małe zakupy przed zlotem

 

WP_20150626_008[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja dotarłem. Było MEGA SUPER. Pozdro dla wszystkich razem, i każdego z osobna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również przesyłam mega dzięki za super zabawę. Był to mój pierwszy zlot, dopiero pierwszy zlot :D Pozdro dla Wszystkich!!!

 

Dodać muszę jeszcze, że organizatorzy naprawdę dali czadu, wszystko zapięte na ostatni guzik, szacun Panowie (i wszyscy, którzy pomagali) !!! :ok

Edytowane przez R-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również w "domu" od wczoraj. Podziękowania dla wszystkich za przybycie i super zabawę, w szczególności dla Miecha i MMiśka za organizację. Miejscówka super, zaplecze również. NIe dziękuję Buliemu i Gołębiowi, bo te zajzajery ze zlotu na zlot coraz mocniejsze robią, co w konsekwencji skraca czas pobytu z Wami ;) . Pozdrawiam.

 

P.S :lol3 Shaft Ty wiesz co :lol

Edytowane przez karol27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla organizatorów, wielkie dzięki dla uczestników za rewelacyjną, jak zwykle zresztą, atmosferę.

Do zobaczenia za rok! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy wszystkim zlotowiczom, oraz organizatorom. Było naprawdę super, tylko jak zwykle trochę za krótko ;)

Do zobaczenia za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S Shaft Ty wiesz co

 

Wiem, wiem :lol3

Wnukom przy kominku będę na starość opowiadał :lol

 

My również dziękujemy. Jak zwykle organizatorzy tym razem Miechu i Misiek stanęli na wysokości zadania choć pewnie nie było łatwo tego ogarnąć. Dzięki za wspólną zabawę i do następnego:D

 

P.s. Grupa zach-pom. już swoje grzeszki zlotowe ma odpuszczone po szybkim kursie odwykowym w Licheniu :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać ,ze bez pomocy Oli,mojej siostry,Komandosa,Adama i Krystiana to byśmy nie dali rady,takze ze swojej strony kieruje do nich podziękowania :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Renatka przepraszam za tą osłonę naprawdę nie chciałem was zabić.

Nie ma za co. Nic się nie stało. Miło było Was wszystkich poznać. Świetnie się bawiłam i za rok napewno również będę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIe dziękuję Buliemu i Gołębiowi, bo te zajzajery ze zlotu na zlot coraz mocniejsze robią, co w konsekwencji skraca czas pobytu z Wami . Pozdrawiam.

 

jakie zajzajery nas mazowsza jakoś nie kładły zajzajer to miał biały ale tez poszedł trwało to ale byli tacy co nie dawali rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Trochę samowolki bo nie dostałem autoryzacji ale myślę że mi wybaczą ;-)

 

Dodam od siebie że bardzo przepraszam jeśli kogoś nie ma na zdjęciach lub

jego auta... nie jest to zamierzone działanie... było Nas tylu że wszystkiego ogarnąć się nie dało a do tego resetowałem system przez 4 godziny dzięki kolegom Buli i Gołąb :lol:zdrowko:

 

GALERIA moich/waszych zdjęć pod linkiem http://ckjfoto.wtvk.pl/Ślesin2015

 

 

 

POZDRAWIAM

 

 

 

P.S. fotki wjadą również na mój FP na FB ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla Organizatorów za mega fajną imprezę.

Na następny rok zamiast zlotu wybieram "Galę muzyki chodnikowej " :D

Zdjęcia są ale muszą przejść selekcję wstępną :) ........Do zobaczenia za rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f@zi, cud że żyjesz chłopie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
f@zi, cud że żyjesz chłopie
O czymś nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podziękowania dla Organizatorów za mega fajną imprezę.

Na następny rok zamiast zlotu wybieram "Galę muzyki chodnikowej " :D

Zdjęcia są ale muszą przejść selekcję wstępną :) ........Do zobaczenia za rok :)

 

Dobrze, że nas było trzech Fazi, bo byśmy Cię nie donieśli do domku ;) Dobrze, że szczęśliwie dotarłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O czymś nie wiem

 

Jak pierdyknął baranka o krawężnik to aż mu okulary i but spadł :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności