Skocz do zawartości
Kuczi

I po X zlocie...Zdjęcia i wspomnienia :)

Rekomendowane odpowiedzi

i My te z w domku, dziekujemy Wszystkim za miłe ponowne spotkanie ze wszystkimi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I my już w domu , dziękujemy wszystkim za mega zlot i czekamy na kolejne , pozdrawiamy Adam i Gosia :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odmeldowuję się i ja - dziękuję wszystkim za świetne towarzystwo, a Organizatorom za kawał dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super weekend (jak zwykle). Dziękować organizatorom, szacun za organizację. Buli i Gołąb, cały rok czekania na wasze trunki, cztery razy próbowałam :D.

Do przyszłego roku będę pamiętać '' A co nie mogę siorbać piwa z nogawki twojej żony ?? "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
'' A co nie mogę siorbać piwa z nogawki twojej żony ??
To jest Adamwwl1 :P do tego miał takie sztuczki magiczki, że kazda dziewczyna była mokra :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z najładniejszego seryjnego Passata T4 Caravelle właśnie przekroczyła próg swojego domostwa. Jak ogarniemy się nieco to skrobnę parę słów więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yep ja i Misiek wydmuchaliśmy po 4 ?

 

Poprawka bo ja tez mialem 4. podziekowania dla miska i mieszka za ogarniecie wszystkiego od a do z bylo ZZZZZAJJEEEBIIISSCCCI..EEEEEE , z taka rodzina ja wy mozna bawic sie 365 dni w roku, zona juz mi powiedziala ze za rok jedziemy

wielkie podziekowania dla alutka i robusia,helcika i johnego za transport bylem w domu po 18

DZIEKI WIELKIE WSZYSTKIM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja już rosołek zjadłem

 

Ja też:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też w domu.Było jak zwykle super.Jak się trochę ogarnę to coś napiszę więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez juz w domciu,dzieki za super weekend.podziekowania i szacun dla organizatorow :kumple:respect:respect:respect:respect

IMG_20150627_183216.jpg sory Preziu ale niemoglem sie powstrzymac

Edytowane przez emil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:haha:haha:hahaMmisiek a gdzie dyplom dla prezia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy i my Atmosfera nie do opisania, to trzeba przeżyć, to stan umysłu :) Żałujcie wszyscy, którzy nie byliście. Dzięki wszystkim i do następnego roku!!! :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było grubp balety kobiety i smart :haha w domu i dalej gorzko żołądkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem po raz pierwszy na ogólnym zlocie ale bardzo mi się podobało , miło było zobaczyć forumowe twarze w realu :) Szkoda że w sobotę musiałem wrócić ale i tak nie żałuję.

 

Na następnym zlocie zostanę do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot, jaki zlot o co chodzi ? Moja zona powiedziała że już ze mną nie pojedzie. Fajnie było popatrzeć na was wszystkich. Mam nadzieję że młody ze mną pojedzie. Anita dziękuję za zabawę na skoczni, mam nadzieję że Fazi wyszedł bez uszczerbku ale zajepał w krawężnik, wędkarze mówili że ryby wszystkie uciekły. Nie wiem co pisać, Preziu dzięki za sarnę ale straciłem wielu znajomych na FB muszę wrócić na forum.Ale masz fajną brykę, nic że jakieś dziwne nalepki, ale rzeczywiście fajnie parkujesz. Muszę sobie taką kupić. W Licheniu pomodliłem się za Was wszystkich, Kusiek nie rób nam więcej takich jaj. Ja nie lubię takich wiadomości. MMisiek młody już zamontował lusterko. Klął przy tym aż do momentu jak mu wyłożyłem plaskacza. Potem złagodniał. Renatka przepraszam za tą osłonę naprawdę nie chciałem was zabić. Za rok też chcę Was wszystkich zobaczyć. Zawsze zapraszam do siebie. Jesteście zajepiści. A tam i tak o tym wiecie.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Acha też już jestem w domu :P

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My także z Iwonką juz w domku dziękujemy za jak zawsze za......ą imprezkę, mega ukłon dla Miśka oraz Mieszka za ogarnięcie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności