Skocz do zawartości
piła

problem z lewa lampą passat cc 2008 model 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

przeczytałem od kilku dni wiele watków i nie znalazłem rozwiązania lub podpowiedzi mojego problemu więc zakładam nowy temat :

lewa lampa passat cc bez soczewek normalne lampy kilka dni temu wyświetlił błąd defekt lampy lewej sprawdzając zauwazyłęm że lampa jak by spadła i świeci bardzo nisko, podniosłem ją na imbusie, ale nadal nic sie nie działo do dziś

kiedy zmieniłem żarówkę postojową bo tez się przepaliła. Silniczek zaczął pracować jest słyszalny do tego pracuje ciągle i nie wyłacza się, a lampa nie podnosi się do góry nadal. DO tego prawa lampa przy skracie załącza doświetlanie a lewa doświetlania drogi na zakręcię nie włącza.'

 

 

Nie wiem czy problem mógł powstać przy czujniku poziomu poniewaz ostatnio przejezdzałem drogą gdzie była ona rozkopana i srodek nawalone ziemi która przetarłem dnem auta jednak nei zwrócięłm uwagi czy defekt lampy właczył się od razu sadze że za jakieś 2-3 dni dopiero

ma ktoś pomysł co zrobić ?? na vag narazie nie moge nic odczytac bo nie działa mi pod win 7, a jutro podjade dopiero do kolegi zrobić test

dzieki z góry za podpowiedzi

Edytowane przez piła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem z lewa lampą w cc,tylko troszkę inny. Poprzedni właściciel założył lampy depo z diodami zamiast pozycji i właśnie w tej lewej nie działają te diody( z światłem drogowym sobie poradziłem).

Widać CC maja pecha jesli chodzi o lewe przednie lampy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma kotś opis kostki która wchodzi do lampy chodzi mi o te kabelki zamontowalem zarówki led do jazdy dziennej teraz chce podłączyć filtr can bus poprzez kostke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności