Skocz do zawartości
kafarszczak

Passat b6 Trendline - Wymiana uszczelek na chrom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem ostatnio Passka w wersji Trendline i chciałbym kupić do niego oryginalne listwy chromowane które lecą w koło szyb. Czy jest bez problemowa możliwość zdjęcia aktualnie posiadanych uszczelek w koło okien i wymiana ich na listwy chrom które są juz razem z uszczelkami ?. Czy te listwy sie wpina na jakieś zaczepy czy jak to wyglada. Prosiłbym kogos o opisanie takiego zabiegu rozbierania i montażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , juz napisałem do niego PW, jeśli ktoś jeszcze wie coś na ten temat prosze o rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten zrobił takiego moda....
co za "ten" Pietrek?

 

Odpisane :)

Dodam jeszcze że trzeba kupić całe uszczelki z chromami. Czarne idą do kosza. Tylko demontuj powoli i obserwuj jak były zamontowane stare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ah więc jednak nie jest na tyle łatwo jak myślałem, byłem pewien że odczepiam stare przyczepiam nowe i po robocie, a tu szyby wyjmować trzeba, wymienić tylne całkowicie .... sporo zachodu. Listwy z metra ( a takie doklejałem w b5) było ok, nie dam rady dokleić w moim b6 na około okien ponieważ u góry są wgłebienia i listwa sie przyklei ładnie do uszczelki a natomiast dołem nie ma tych dołków gdzie można przykleić listwy, a przykleić tylko u góry to chyba nie wyglądało by fajnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniać to tylko na ori. Żadnych ciętych z metra, ale naprawdę to nie jest trudna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że najlepiej ori ale znaleźć dobrego człowieka który to ogarnie to sukces, a samemu zrobić to wszystko to trzeba mieć pojęcia troche żeby nic nie uszkodzić. Rozbieranie tapicerki wewnątrz itp, a zdjęcie szyby tylnej to juz w ogóle nie wiem jak to tam jest przyczepione, potem strach że coś będzie ciekło po złożeniu wszystkiego itp ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

ja wymieniałem niedawno tylnie szyby trzeba wycinać i wklejać za ta operacje zapłaciłem 150zl, resztę dałem sam radę jak pierwsza wymienisz to reszta pójdzie jak spłata bo będziesz wiedział już co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a trzeba rozbierać tapicerke z drzwi czy coś w tym stylu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i z przodu warto wyjąć szyby. O wiele łatwiej potem założyć ramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde a masz jakieś fotki jak zdejmowałeś uszczelki itp ? jak to wygląda ... po zdjęciu

 

widze że sprzedawane są też obwódki na tył ale bez tej szyby, pytanie czy to jest do zamontowania bez demontażu tej szybki tylnej ? i czy jest sens kupować tą ramke bez szyby ?

Edytowane przez kafarszczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu kupować samych ramek bo nie da się ich zamontować. Tylne szyby trzeba wymienić.

Zdjęć nie ma ale to naprawdę nie jest trudne. Jak zdejmiesz blendy słupków to będziesz miał wszystko na widelcu. Jak obejrzysz nową ramkę to będziesz widział dokładnie gdzie szukać śrubek mocujących

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

650 zł komplet na alledrogo ... sporawo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za wszystkie czy za same szyby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde a masz jakieś fotki jak zdejmowałeś uszczelki itp ? jak to wygląda ... po zdjęciu

 

Allegro się kłania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności