Skocz do zawartości
jarke_68

Telefony kompatybilne z Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

w Microsoft cie 640 działają rozmowy i muzyka. reszty funkcji nie sprawdzałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czym różni się podłączenie telefonu standardowo w discover pro, od opcjonalnych instalacji telefonu comfort lub premium? Zastanawiam się bo swojego passata zamówiłem z podstawowym discover pro i nie wiem co straciłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W comforcie dochodzi Ci dodatkowe zlacze usb w miejscu zapalniczki oraz zamiast popielniczki masz polke na telefon wzmacniajaca zasieg telefonu.

W premium wiem, ze napewno dochodzi Ci dodatkowo wejscie na KARTE SIM, a co dalej niech koledzy pomoga.

 

Ja osobiscie zaluje ze nie mam comfort, tylko jak kolega zostalem bez zadnej instalacji telefonicznej, brakuje drugiego USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W comforcie dochodzi Ci dodatkowe zlacze usb w miejscu zapalniczki oraz zamiast popielniczki masz polke na telefon wzmacniajaca zasieg telefonu.

W premium wiem, ze napewno dochodzi Ci dodatkowo wejscie na KARTE SIM, a co dalej niech koledzy pomoga.

 

Ja osobiscie zaluje ze nie mam comfort, tylko jak kolega zostalem bez zadnej instalacji telefonicznej, brakuje drugiego USB.

 

aaa... to ja juz wiem skąd mam drugie gniazdo USB

 

PTT/2 130,00

Instalacja telefoniczna Komfort - Dla aktywnego

tempomatu ACC

- funkcja ładowania telefonu

- Złącze multimedialne AUX-IN z dwoma

gniazdami USB z możliwością podłączenia

urządzeń typu iPod/iPhone

 

a moze wiesz, co ma ta instalacja comfort z aktywnym tempomatem wspólnego?

póleczka na telefon jest ale czy wzmacna sygnał - nie zauwazylem

- na czym polega funkcja ładowania ? taka funkcja była by dla mnie gdyby na półeczke na telefon było dodatkowo łądowanie indukcyjne.... tak raczej sie domyslam ze funkcja ta polega na tym ze do dodatkoweo usb mozna sobie wpiąć kabelek i podładować telefon....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was używa iPhone 6 i działa mu CarPlay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam i dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam i dziala

 

iOS 9.2.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak iOS9.2.1 a nawet beta iOS 9.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Discovery Pro z początku 2015 można dokupić CarPlay ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy wyświetlają się wam zdjęcia kontaktów podczas telefonowania? Sprawa dotyczy iPhone 6 . Z góry dzięki za odpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, czy wyświetlają się wam zdjęcia kontaktów podczas telefonowania? Sprawa dotyczy iPhone 6 . Z góry dzięki za odpowiedz .

Nie wyswietlaja sie, pisalismy o tym juz wielokrotnie, przy androidzie i windows phone sie wyswietlaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić na stronie co dokładnie obsługuje Twój telefon:

http://webspecial.volkswagen.de/infotainment/de/de/radionav-start/Discover-Pro.html#tab2

 

To nie kwestia iPhone czy Android, bo np. Nexus 5 również nie wyświetla zdjęć kontaktów, a Galaxy S5 już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz sprawdzić na stronie co dokładnie obsługuje Twój telefon:

http://webspecial.volkswagen.de/infotainment/de/de/radionav-start/Discover-Pro.html#tab2

 

To nie kwestia iPhone czy Android, bo np. Nexus 5 również nie wyświetla zdjęć kontaktów, a Galaxy S5 już tak.

 

 

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy poprzez mirrorlink na iPhonie 6 można korzystać z alternatywnej nawigacji np automapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirrorlink nie działa z iPhone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ma ktoś galaxy s6? Musze zmienić telefon a gallaxy s6 w zasadzie mi pasuje. Zastanawiam się czy będzie działał poprawnie z discavery pro. Ewentualnie iphone 6. Tyle ze ten ma gorszą baterie i brak lądowania indukcyjnego

 

ja posiadam samsunga s 6 chodzi super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. A ja mam pytanie dotyczace ustawienia regulacji glosnosci dzwonka polaczenia przychodzacego i typu dzwonka. Przewertowalem menu w samochodzie i nie znalazlem takiej opcji. Jedyne co widze to glosnosc blootooth. Wiec czy to znaczy ze gdy mam polaczenie przychodzace to jego glosnosc wynika z poziomu glosnosci dzwonka telefonu? Ito samo jest z typem dzwonka tj. Dzwonek telefonu jest sluszalny w glosnikach? Bo teraz tak mam i nie wiem czy dobrze to rozumiem? Tel. Iphone 6s. Dzieki za podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanie dotyczace ustawienia regulacji glosnosci dzwonka polaczenia przychodzacego i typu dzwonka.

 

Nie pamiętam czy i jak można regulować ustawienia głośności, ale na pewno jest wybór rodzaju dzwonka. Tak z pamięci to Telefon -> Ustawienia -> Profil użytkownika -> Wybierz dzwonek telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś kto ma zestaw telefoniczny Comfort może się podzielić informacjami czy do tej półeczki za drążkiem skrzyni wchodzi telefon Galaxy S6? Wyhaczyłem taką półeczkę na allegro i zastanawiam się czy nie wymienić. Już mnie nawet nie interesuje czy da się ją podłączyć do anteny zewnętrznej, ale chciałbym mieć dedykowane miejsce na odłożenie telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg instrukcji obsługi maksymalny rozmiar telefonu to 120x67mm, więc teoretycznie nawet iPhone 5 nie wejdzie na długość, a Samsung S6 jest o wiele większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności