Skocz do zawartości
jarke_68

Telefony kompatybilne z Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

A dziala komus odczytywanie smsow i powiadomienie o smsach w discovery pro przy iphonie jak jest polaczony przez bluetooth?

 

Działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumując który tel najlepszy do sparowania z system DP ? I jaki system ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze Android albo BB maja pelna funkcjonalnosc. Z Nokia i Windowsem kolega pisal ze mial duzy problem, a Iphone nie wyswietla zdjec i nie ma mozliwosci pisania smsow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mam wymianę telefonu i przyzywaczajony do iphona jestem ale jak android lepiej sobie radzi to moze zmienię na samsunga albo Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Discovery Pro oraz zestaw telefon Premium. Karte SIM chcialbym wykorzystywać tylko do pobierania danych z internetu (Car-net). Telefon Samsung Galaxy S5 po BT do dzwonienia (odbieranie telefonu i wykonywanie połączeń oraz wysyłanie SMS). Co zrobić aby to tak działało. Teraz połączenia wychodzące realizuje mi poprzez kartę SIM w systemie samochodowym. Numer mogę wybrac z pamięci SG5 za pomocą panelu Discovery Pro ale zadzwoni przez kartę SIM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przewinęło się gdzieś na forum to kartę sim można ustawić jako "tylko dane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkuję telefon Samsung Galaxy Note 3, model SM-N9005

Wersja systemu Android 4.3

 

Narazie działa idealnie przez Bluetooth.

A teraz taka ciekawostka. Mam zainstalowaną aplikację w telefonie Open FM

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gadugadu.openfm&hl=pl

 

Jak mam włączony Bluetooth w telefonie i jak włączę w aucie Discover Pro oraz Media, to w aucie zaczyna mi grać automatycznie ustawiona wcześniej (ostatnio używana) stacja. Mi osobiście podoba się muzyka: Dance.

Oczywiście muzyka też działa kiedy korzystam z nawigacji w aucie, to w tle gra aplikacja w głośnikach z telefonu.

 

Fakt jakość muzyki nie powala, ale w taki sposób słucham muzyki z tej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak możesz każdej muzy słuchać z telefonu np. spotify, tidal, deezer itd. To jest audio przez Bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak możesz każdej muzy słuchać z telefonu np. spotify, tidal, deezer itd. To jest audio przez Bluetooth

 

A dzięki, no to elegancko, ale zastanawia mnie czemu akurat tą aplikację włącza automatycznie Open FM, mimo, że mam też swoją muzykę w telefonie mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Mam pytanie o wielkość pamięci dostępnej na dysku "jukebox" Discover Media Pro. W opisie systemu gdzieś podczas zamawiania było, że jest ~60GB, natomiast to, co pokazuje wyświetlacz to jakieś 10,5GB.

Czy w Waszych systemach jest tak samo? 50GB zużyte na nawigację i inne dane systemowe?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,

Mam pytanie o wielkość pamięci dostępnej na dysku "jukebox" Discover Media Pro. W opisie systemu gdzieś podczas zamawiania było, że jest ~60GB, natomiast to, co pokazuje wyświetlacz to jakieś 10,5GB.

Czy w Waszych systemach jest tak samo? 50GB zużyte na nawigację i inne dane systemowe?!

Meczy mnie to samo pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,

Mam pytanie o wielkość pamięci dostępnej na dysku "jukebox" Discover Media Pro.

Więc sam sobie odpowiem - faktycznie pozostaje 10 GB miejsca. Po wgraniu plików miałem okazję porównać "management jukebox" oraz możliwości wyboru w tym systemie z RNS510 z B7 i jestem gorzej niż zawiedziony - możliwe, że jeszcze nie odkryłem w jaki sposób poruszać się po dysku na zasadzie wyboru folderów, ale to co dotąd znalazłem to lista albumów, wykonawców oraz inne kryteria, natomiast w żaden sposób nie mogę znaleźć struktury katalogów. W RNS510 wszystko było ładnie widoczne - albumy w katalogach, tutaj groch z kapustą, nad którą w związku z różnymi danymi przypisanymi do plików - system nie jest w stanie zapanować - ja akurat nie słucham jedynie piosenek ale też nagrań innego rodzaju, które właśnie takich "metadanych" nie zawierają. Kicha, że przypomnę o ~8GB mniejszej pamięci niż w B7!

Edytowane przez antracyt
literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też jestem zawiedziony jukeboxem, właśnie brakiem struktury katalogów, dlatego słycham z karty SD tam jest struktura jak w RNS510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlatego słycham z karty SD

Dzięki za podpowiedź. Tak właśnie postanowiłem spróbować i przygotowuję jedną kartę na próbę. Trzeba będzie kupić kilka kart po 16-32GB, poukładać utwory, a do jukeboxa wrzucać co najwyżej sieczkę bez znaczenia.

Jednak moim zdaniem, podobnie jak w przypadku spalania, wolkswagen wprowadza klientów w błąd podając informację o pojemności dysku 64GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedź. Tak właśnie postanowiłem spróbować i przygotowuję jedną kartę na próbę. Trzeba będzie kupić kilka kart po 16-32GB, poukładać utwory, a do jukeboxa wrzucać co najwyżej sieczkę bez znaczenia.

Jednak moim zdaniem, podobnie jak w przypadku spalania, wolkswagen wprowadza klientów w błąd podając informację o pojemności dysku 64GB.

To co zabiera reszte danych? Nawigacja?

Bo jesli nawigacja, to czy jest możliwość wywalenia map panstw ktore mnie nie interesują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest możliwość wywalenia map panstw ktore mnie nie interesują?

Wątpię - na stronie aktualizacji czytałem coś na kształt "jeśli pobierzesz aktualizacje w pakietach (mniejsze pliki do instalowania w aucie) mapa nie będzie pracowała, jeśli któregoś zabraknie" (Important : all the individual segments have to be downloaded to use the map. The map data won't work if a segment is missing), spakowana aktualizacja łącznie zajmuje 21,7 GB.

Na szczęście wersja w moim systemie jest świeższa niż ta aktualizacja, a aktualizować można 2x w roku! Ciekawostka: W tej mojej "aktualnej" wersji nie ma naniesionych kilku zmian dróg, jakie miały miejsce w pierwszej połowie roku, podczas gdy Here Maps w Nokii ma te zmiany od dawna! O ostatnio oddanych odcinkach nie ma co w ogóle wspominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii dzwiekow sms, maili i innych w iphonie po polaczeniu z zestawem bluetooth. Jezeli ustawicie w menu dzwieku aktywne polaczenie A2DP to dzwiekow nie bedzie zadnych poza dzwonkiem telefonu, po wylaczeniu tej opcji sa normalne dzwieki na iphonie( smsy, klawiarura, blokowanie itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W kwestii dzwiekow sms, maili i innych w iphonie po polaczeniu z zestawem bluetooth. Jezeli ustawicie w menu dzwieku aktywne polaczenie A2DP to dzwiekow nie bedzie zadnych poza dzwonkiem telefonu, po wylaczeniu tej opcji sa normalne dzwieki na iphonie( smsy, klawiarura, blokowanie itp)

 

Ciekawe.... Czego jeszcze nie wiem o swoim samochodzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokrewne pytanie:

iPhone, Discover Pro, brak ekstra przygotowania pod telefon (czyli wariant Basic). Jak uruchomić komunikaty dźwiękowe Yanosika (aktualna wersja 2.13.0) przy telefonie podłączonym do gniazda USB?

Wszystko ładnie działa gdy zasilam telefon z gniazda zapalniczki. Mam wtedy komunikaty albo poprzez Bluetooth z systemu audio w samochodzie albo bezpośrednio z telefonu przy wyłączonym przekierowaniu na Bluetooth w Yanosiku. Niestety nie lubię mieć odsuniętej tej klapki z przodu skrywającej gniazdo 12v i wolę zasilać telefon z USB usytuowanego w podłokietniku. Ale wszystko wskazuje ze wtedy DP traktuje iPhona jako jakiś odtwarzacz usb i nie mam dźwięku z Yanosika ani poprzez Bluetooth ani w samym telefonie. Aktywacja czy dezaktywacja A2DP nic tu nie zmienia.

Komuś to jednak działa? Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności