Skocz do zawartości
jarke_68

Telefony kompatybilne z Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle finalna wersja była jakoś między połową września, a połową października. Jest też takie coś jak publiczna beta gdzie nie trzeba być deweloperem i można się zarejestrować tu: https://beta.apple.com/sp/betaprogram/

 

Tylko radzę to przemyśleć, ponieważ wiele programów (w tym też systemowych!) nie działa w pełni sprawnie, ponieważ nie są jeszcze dostosowane do nowego systemu. Problemy mogą być dość duże, np. w YouTube znika całe górne menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwykle finalna wersja była jakoś między połową września, a połową października. Jest też takie coś jak publiczna beta gdzie nie trzeba być deweloperem i można się zarejestrować tu: https://beta.apple.com/sp/betaprogram/

 

Tylko radzę to przemyśleć, ponieważ wiele programów (w tym też systemowych!) nie działa w pełni sprawnie, ponieważ nie są jeszcze dostosowane do nowego systemu. Problemy mogą być dość duże, np. w YouTube znika całe górne menu.

 

Dzięki chłopaki . Poki co odpuszczam . Poczekam na pełna wersje. Jednocześnie niebawem zrobie aktualizacje map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma male doświadczenie z profilem deweloperskim i z iOS to lepiej poczekac na wersje finalna bo bety to jednak bety...nieraz sie potrafia konkretnie wysypac...do wrzesnia juz niedlugo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś używa już Samsunga S8 z Androidem 7.0 Nougat i może się pochwalić jak to chodzi z DP ( najlepiej z rokiem modelowym 2016)

Oczywiście chodzi mi o Android Auto i MirrorLink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

Mam carplay, androiauto mirrorlink, ale ponizsza apka nie dziala i pisze abym skontaktowal sie z serwisem. Czy ktos wie jak to vcds wlaczyc ?c4200ae6185a39af3a4ac10b822aea1b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ma problem w swoim b8 z wyświetlaniem ekranu telefonu na mirror link, dodam tylko ze telefon to samsung s6. Wgrałem na telefon car mode  i śmigało to bardzo dobrze ale przyszła aktualizacja androida i po aktualizacji androida i car mode nie mam możliwości przesyłania obrazu z telefonu 1 do 1 na ekran discovery pro, są tylko widoczne te programy które są kompatybilne z car mode. Moje pytanie brzmi czy jest jakaś możliwość na to aby wyświetlać zawartość telefonu po aktualizacji na androida 7,0? W starszej wersji klikało się strzałkę bez akceptacji i ekran się wyświetlał a po aktualizacji nic...

Edytowane przez tiger918

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę inne pytanie. Kupiłem samochód, który miał podłączone 4 telefony. Jak można je usunąć z Discover Pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności