Skocz do zawartości
jarke_68

Telefony kompatybilne z Discover Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, sprawdzę jeszcze raz - mam kartę ustawioną tylko do internetu jednak SMS się nie wyświetlają

Edytowane przez IQM1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to w iPhone nie będziesz miał dostępu do wszystkich SMS i do wysyłania. Możesz odczytać tylko te SMS, które przyszły od momentu podłączenia telefonu do auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w iphonie u ustawienia, bluetooth tam wybierach zestaw vw i zaznaczasz pokazuj powiadomienia

Smsy tylko ktore przyjda w czasie jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8738f7b3d21cf7f22c7d034dffdf76b9.jpgedef168df09ce87cdcdeed6d38292a08.jpg

Też macie z iPhona takie ograniczone menu SMS-ów ; pierwsze zdjęcie

Drugie to menu z karty SIM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym pisałem. iPhone ze względu na bezpieczeństwo nie daje podłączanym urządzeniom dostępu do historii SMS i do wysyłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o tym pisałem. iPhone ze względu na bezpieczeństwo nie daje podłączanym urządzeniom dostępu do historii SMS i do wysyłania.

I wszystko jasne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie sprawdzić rejestr połączeń?

Są 4 zakładki: wszystkie, nieodebrane, wykonywane, odebrane (może pomyliłem kolejność).

Problem polega na tym, że zakładka wszystkie jest domyślna i tak zgłasza się rejestr rozmów - sądząc po opisie powinny być tam wypisane wszystkie rozmowy CHRONOLOGICZNIE, a nie są. Na początku są nieodebrane, potem wykonywane i odebrane (może znowu pomyliłem kolejność).

Takie działanie wcale nie pomaga w obsłudze telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten zestaw discover pro sam w sobie ma książkę telefoniczna po podłączeniu np. iPhone ? .czy jednak trzeba kupić ta droższa instalkę telefoniczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ten zestaw discover pro sam w sobie ma książkę telefoniczna po podłączeniu np. iPhone ? .czy jednak trzeba kupić ta droższa instalkę telefoniczna?

 

Książka jest każdorazowo synchronizowana z telefonu, u mnie rejestr połączeń jest chronologiczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa Huawei P9 w tandemie z DP? Chodzi mi o ewentualne problemy z połączeniem BT oraz MirrorLink/AbdroidAuto.

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BT ok

Mirror Link - nie udało się uruchomić

Android Auto - działa, często muszą aktualizować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1. mam problem z obsługą SMS w zestawie Dicover Pro + SG S7. Raz jest pełen dostęp do SMS (do wszystkich dostępnych w telefonie, również tych bardzo starych), można odczytywać (również głosowo), pisać i wysyłać nowe. A przy kolejnym połączeniu opcja znika. To znaczy iknonka SMS jest w opcji PHONE, ale po wciśnięciu jest tylko górny wiersz : "telefon komórkowy [x]"

Z racji na fakt, że tak się działo z moim poprzednim telefonem (SG Note 3), wymieniłem telefon na najnowszego Samsunga. Problem pozostał, więc na pewno jest to problem radia (ewentualnie ustawień). Czy ktoś z Forumowiczów spotkał się z podobnym problemem i może coś podpowiedzieć?

2. W jaki sposób podłączyć auto do netu? Mam zestaw Discover Pro, ale nie wziąłem opcji telefon biznes. Nie mam miejsca na kartę SIM :(

Podejrzewam, że modem LTE jest w radio (stacji multimedialnej), ale karty nie włożę.

Czy jedyna opcja to utworzenie Hot Spota z telefonu? Również będę wdzięczny za ewentualne wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1.

Spróbuj wyczyścić stare wiadomości SMS, DP ma jakiś limit do którego współpracuje z funkcją wyświetlania SMS z telefonu.

Ja mam teraz ok. 14tyś wiadomości sms w SGS6 i bez problemu działa.

Zrób sobie Backup programem "SMS Backup & Restore" zobaczysz ile masz wiadomości, i ew. jakieś stare usuniesz.

Mi pomogło od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ffen podłączenie do netu jest proste - musisz włączyć w telefonie opcje punktu dostępowego aby "dzielić się" internetem i połączyć DP z Twoim telefonem(przez WiFi), i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękuję za odpowiedzi.

Ad1 usunąłem większość SMS i zaczęło "lepiej" działać. Piszę lepiej, bo i tak zdarza się, że wcale nie widzi menu SMS :(. Ale już teraz sporadycznie.

A2, wiem jak ustawić hot spota, ale myślałem, że można skorzystać z dodatkowej karty sim, tylko do internetu. Ta w telefonie ma mniejszą ilość danych/miesiąc (5gb).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Inferno

Potrzebuje pomocy, mam discover pro z instalacja telefonu premium ( SIM w schowku) i nie mogę podłączyć iPhona przez CarPlay.

Wyświetla się komunikat odczyt USB i cisza, nie widzę nic na liście urządzeń. Telefon mam spięty Bluetooth i podłączam kablem w podłokietniku. Macie jakieś sugestie? Może potrzebna jest jakaś aktualizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roczniku niestety nie ma jeszcze CarPlay i nic nie zrobisz ;-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Inferno
W tym roczniku niestety nie ma jeszcze CarPlay i nic nie zrobisz ;-(

 

Ale jak wchodzę w funkcje App-Connect to na dole mam napis CarPlay MorrorLink androidaudio

To jest 2015 ale rok modelowy 2016 to może jest? Tez masz tam napis Apple CarPlay?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ale jak wchodzę w funkcje App-Connect to na dole mam napis CarPlay MorrorLink androidaudio

To jest 2015 ale rok modelowy 2016 to może jest? Tez masz tam napis Apple CarPlay?

 

Dobra, miałem nieskonfigurowane siri teraz zapie....

Samo Siri było włączone, nie było skonfigurowane hey siri. Po włączeniu i konfiguracji funkcji wszystko jest ok.

Edytowane przez Inferno
Dodatkowe informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pecha auto z marca 2015 i nie ma może ktoś ma jakiś sposób, aby dodać CarPlay. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Samsunga a3 2016 i mam problem z mirrorlink, wyskakuje jakiś tekst po ang. żeby odłączyć i jeszcze raz podłączyć telefon ale nic to nie daje. App-Connect działa ale w zasadzie tylko mapy google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności