Skocz do zawartości
romeo9999

Passat B6 zmiana tapicerki dzwi czyli boczków z B7

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze Pawełku, no jest różnica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podłącze się pod ten temat bo w poście nr 8 kolega piszę o chromowanych dekorach przy uchwytach boczków do B7 . Wie ktoś może jak je założyć czy trzeba ściągać całą tapicerkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek,oczywiscie ze jest różnica na zdjęciu, ale w rzeczywistości wyglada to naprawde dobrze. W środku auta gdzie jest jeszcze większa jasna przestrzeń boczek fajnie wyglada. Ja tak czy siak robię tego moda. Zdecydowanie bardziej pasują tejasne niz czarne jakby były:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto zmienia boczki B6 na wypasie na zwyklaki od B7 :szok

 

W takiej sytuacji powiem ze te od B6 owiele ładniej wyglądają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem zdjęcie poglądowe. Ja robię podświetlane boczki z B7. Jak masz komplet skórzanych jasnych boczków z tylnymi roletami do B7 to chętnie kupie. Póki co zadowalam sie tym co jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, którzy zakładali boczki od b7. Czy one wam od góry dobrze wchodzą w tą listwę na drzwiach. Moim zdaniem boczek z b7 nie do końca pasuje w tą listwę przez co trochę odstaje i jest dziura, szczególnie to widać od strony zewnętrznej auta. Druga sprawa, nikt kto zakładał boczki b7 nie napisał, że tylko jedna śruba będzie trzymać rączkę. Druga za ***a nie pasuje, trzeba by wymieniać całą blachę z b7. No i trzecia sprawa, w kostce od przycisku klapy b7 w tapicerce są trzy przewody, w b6 cztery. Zapewne ten brakujący przewód jest od klapki wlewu paliwa.

Jeszcze jedna prośba o nr kostki do podświetlanych listew.

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jedna śruba ale przecież są spinki .jak nie będziesz się wieszał to wszystko będzie dobrze co do szczeliny to jest to mały problem bo ciężko się zakłada boczek . Spinka na środku przydała by się no ale ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak jedna śruba ale przecież są spinki .jak nie będziesz się wieszał to wszystko będzie dobrze co do szczeliny to jest to mały problem bo ciężko się zakłada boczek . Spinka na środku przydała by się no ale ...

 

Moim zdaniem jeszcze przeszkadza ta blacha na trzech nitach do starej rączki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy jest wkładać nowa blachę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy jest wkładać nowa blachę ?

 

ale o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tą blache ze starej rączki .mi się wydaje że nie nic nie przeszkadza tylko trzeba wszystko dobrze spasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tą blache ze starej rączki .mi się wydaje że nie nic nie przeszkadza tylko trzeba wszystko dobrze spasowac.

 

Na ruskim forum widziałem, że wyciągali ta blachę, popatrzę zadecyduję :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeszcze przeszkadza ta blacha na trzech nitach do starej rączki.

Oj przeszkadza ja musiałem rozwiercać nity i ja ściągnąć inaczej boczek zbyt mocno odstaje, co do środkowej spinki jak ktoś się dobrze przypatrzy to od strony pasażera tam gdzie ma wchodzić środkowa spinka jest zrobione fabrycznie wgłębienie wystarczy to przewiercić wiertłem 9 i nawet spinka się zapina :D od strony kierowcy trzeba rozwiercić gwint tam gdzie było miejsce na 2 śrubę, po założeniu środkowej spinki odrazu czuć różnicę, boczekbardziej się trzyma jak naciśniesz na środek to nic się nie rusza

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SZYLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pod które piny w module podłączyć podświetlane listwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje kotleta i podpytam :)

Czy przednie boczki z CC będą pasować do B7 Kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ****, czyli tylko tak na prawdę przednie fotele są P&P, bo z tyłu też jest siedzisko inne... (przy opcji 5os)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.04.2021 o 15:36, wojoo napisał:

To ****, czyli tylko tak na prawdę przednie fotele są P&P, bo z tyłu też jest siedzisko inne... (przy opcji 5os)

Nie. Ja mam fotele z CC i kanapę 5 osobową też z CC i wszystko pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności