Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie proszę o radę

W czasie kolizji drogowej (gostek upolował mnie na rondzie)wpadłem na wysoki krawężnik w wyniku czego uszkodzeniu uległa felga.Podczas naprawy okazało się że skrzywiona jest również półoś którą wymieniłem.W trakcie robienia zbieżności diagnosta swierdził że prawe przednie koło jest przesunięte w stosunku do lewego o 2cm.powiedział że prawdobodobnie został skrzywiony amortyzator i stąd to przesunięcie ,amorek wymieniłem,problem pozostał,co jeszcze mogło się stać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo przesunęły się sanki, albo zgiął się wahacz.

 

Z tym amortyzatorem to nieźle "diagnosta" pojechał, nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wachacz wyglada na nieuszkodzony ale o co chodzi z tymi sankami możesz mnie oświecić.Dzięki za pomoc:lukaAmorki pamiętały jeszcze montownię VW więc to nie problem przy okazji wymienilem łożysko bo dokonało żywota.

Edytowane przez Hutnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o zwrotnicy, tez mogla sie wygiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij wahacz, sprobuj wlozyc drugi w to miejsce. Jak sie nie da to sanki do wymiany, wahacz w sumie tez.

Jak byc zakladal drugie sanki to wymien od razu gumki stabilizatora (takie gumki powiedzy stabilizatorem a reszta sanek). Koszty prawie zerowe, a dostep piekny.

Zwotnice ciezko wygiac, predzej peknie niz sie wygnie.

 

Jak ja kiedys wyhaczylem kraweznik w poslizgu na slimaku wiaduktu to wygialem felge, polos, drazek kierowniczy, wahacz i sanki.

 

Ps. Sanki to ta rama pod silniekiem do ktorej wpina sie wahacze i tylne poduszki silnika. I w ktorej siedzi stabilizator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymień wahacz, i koniecznie sworzeń, tylko to się lubi gjąć w tych autkach, gdyby dostały sanki to już byś nie naprawiał tego samochodu,( jest to równoznaczne z przekoszeniem podłużnicy), zerknij też na drążek kierowniczy przy dobrym strzale potrafi się zrobić łuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności