Skocz do zawartości
user78

Wyciek plynu chlodniczego - pierwsza laweta

Rekomendowane odpowiedzi

Po 3 miesiącach nowy B8 jedzie do serwisu - cieknie plyn chlodniczy. uploadfromtaptalk1430720985511.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po 3 miesiącach nowy B8 jedzie do serwisu - cieknie plyn chlodniczy. [ATTACH]131798[/ATTACH]

 

W którym silniku masz wyciek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,0 Diesel 150km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jeszcze z czego lub gdzie się leje , jak to tylko jakiś wąż to pół biedy...jeżeli można tak powiedzieć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noce są jeszcze zimne. Stawiam na kuny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było raczej szczęśliwe rozwiązanie pr-owe dla VW, z tym, że nie dla portfela nowego właściciela. I jeszcze ta laweta ;)

Ja właśnie wczoraj widziałem kunę po nocnym powrocie do domu na swoim parkingu i dziś z rańca przed odjazdem oglądałem wszystkie kable i ewentualne wycieki na wszelki wypadek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra diagnoza [emoji1]

Kuna [emoji35]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odrazu goń do marketu i kupuj. Co tydzień dwa przemyj kulki wodą i tyle :)

 

https://img.e-piotripawel.pl/brandbank/252327

 

tej metody nie znam, a codziennie rano na aucie mam odbite małe łapki :blink i zaczynem się już trochę bać...

jak to stosować? powiesić gdzieś w komorze silnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gdzies w komorze, najlepiej w ok.aku z uwagi na bezpieczną możliwość montażu-Najtańsza dostępna metoda. To pomaga na 80% przypadków.

 

Pozostałe 10% to gadżety elektroniczne, pozostale 5% to wszystkie metody razem i ostatnie 5% to zmiana miejsca parkowania pojazdu na ponad miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli macie dom to nie łatwiej pomyśleć nad jakimiś pułapkami a zwierzaka wywieźć później z dala od swojego domu? No chyba, że już raz przegryzł kable, to można z niego zrobić takie coś jak tutaj:

https://www.brewdog.com/uploaded_images/brewdog_taxidermy211_534.jpg

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kunu to ja stosuje środek z castoramy dedykowany przeciw kunom Namaczam szmatke i przecieram wszystkie newralgiczne punkty. Środek puki co działa od kąd zaczołem stosowanie nie zauważyłem obecności tych szkodników a po zatym można spróbować domagać się o odszkodowanie od miasta. Wiadome że ciężko ale spróbować warto jak coś mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności