Skocz do zawartości
Gość siwekj

Opadają przednie drzwi.

Rekomendowane odpowiedzi

Uki

 

Ale powiedz, jak wyjąć te bez śrubeczki w dolnej części zawiasu i gdzie je kupić???

W serwisie chcieli mi sprzedać takie co pasują do śrubeczki i twierdzą, że innych nie ma.

Ale to raczej nie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawiasy w końcu zrobione :hurra: Kupiłem na allegro na 30 zł 2 sztuki zawiasów do drzwi tylnych.Założyłem je do przodu pasują idealnie.Niestety stare swożnie z zawiasów przyspawanych do słupka trzeba rozwiercić i wybić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

roku66

 

Nie wiem, jak wyglądają sworznie w przypadku B4, u mnie są po prostu radełkowane (mają wzdłuż rowki, żeby się nie przekręcały). Śrubka je blokuje.

W B4 pewnie trzeba wybijać stare od dołu, jeśli są przyspawane to rozwiercać i spawać ponownie nowe. Te od B3 pewnie przypasują, ale nie mam pewności, nie widziałem rozłożonego zawiasu od B4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyspawane nie są, ale są jakby rozprasowane od dołu.

Albo tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gua77

Wymienił ktoś w B4 zawiasy (oba) w drzwiach od strony kierowcy ? Stoję właśnie przed tym problemem i nie wiem jak się za to zabrać - byłem już u 2-3 mechaników i jakoś żaden nie chce się tego podjąć bo mówi, że zawiasy są tu zespawane ze słupkiem i mocno wyrobione na sworzniach ? Jakiś help ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gua77

Uff ... zrobione - drzwi prawie jak nowe. Tak jak koledzy pisali - są 2 wersje zawiasów ze śrubką i bez śrubki (litowane z dołu) - u mnie akurat były bez śrubki a VW nie sprzedaje już takiego modelu (są tylko zawiasy na śrubkę i koniec). Mechanicy poradzili sobie - nagwintowali zawias przyspawany do słupka i wsio działa jak należy :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez jestem po naprawie drzwi lewych przednich opadały w dół powodem był górny zawias( wersja przyspawana do karoserji)W pierwszej kolejności zbiłem nakładke z czpienia odkręciłem zawias od drzwi i co sie okazało:o) oryginalnie na czpień była nałożona tulejka . Niestety uległa ona zniszczeniu (zostało tylko pół)i dlatego był luz na zawiasie i drzwi opadały w dół. Nie trzeba sie bawic w wybijanie czkienia ani gwintowanie . Wystarczy nawinąć blaszkę(Taką żeby nie było luzu) na wystający czpień i nabic zawias . U mnie sie sprawdziło chodzi lepiej niz jak było nowe. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Morze chcecie kupić zawiasy????

jest odpowiedni dział do ogłoszeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana bolców na słupkach, rozwiąże problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzebuje;) powie mi ktoś jaki jest rozmiar tego torxa co trzyma drzwi z zawiasem? gdzie go kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności