Skocz do zawartości
Passat7

Nie da sie odpalić na gazie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie moge znalezc nic podobnego wiec pisze do was o jakas porade mam taki problem ze passat b3 1.8 ABS instalacja BRC II Generacji przełącznik z 3 pozycjami 1-BRC 2-Gaz po 2tys obrotow 3- paliwo

Problem jest taki że nie da sie go odpalic na Gazie poniewaz jak by nie ustawic przelacznika to i tak odpala sie na benzynie pozycja 1 i 2 dzialaja tak samo a wiem ze kiedys po ustawieniu na 1 pozycje odpalal chyba na gazie albo odpalal na benzynie i odrazu na gaz przeskakiwal sam nie pamietam bo nie uzywalem nigdy ale juz mi go nie szkoda i wrazie awarii pompy paliwa nic nie zrobie... Jedynie co grzebalem bo kable z + do elektrozaworu mi sie rozpadly bo byly podlaczone na takiej podwojnej wsuwce ale sie ulamala i skrecilem wszystkie w jedna kupe i na elektrozawór ogolnie jest ich tam 4 jeden z przelacznika chyba drugi z + z elektrozaworu na parowniku i pozostale gdzies ida w wiązce moze to przez takie podlaczenie sie nie da ustawic go na rozruch na gazie??brc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego czyli awaria pompy skutkuje jazda na lince czy da sie plus na elektrozawor jakos wtedy dac zeby go otworzyc tak awaryjnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Elektrozawory możesz otworzyć podając + , ale piszesz że masz 2 generację więc sterownik nie będzie działał i tym samym silnik krokowy również, a bez niego jazda na gazie może być "trudna" ;-))

 

Słowem, lepiej pilnuj pompy paliwa bo na gazie go łatwo nie odpalisz.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beznadziejnie do kitu taka instalacja... no cóż dzieki za porade teraz juz sie tak pewnie w nim nie bd czul ;)

Jak ktoś coś wymysli to niech da znac bedziemy kombinowac ;)

Edytowane przez Passat7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pociesze cie ze nawet w sekwencja brc do niedawna nie dalo sie auta odpalic na gazie

a teraz po poprawkach dla softu p&d (sekwencje od MY07 czyli od 2007roku) mozna odpalic awaryjnie tylko 5 razy auto na gazie a pozniej trzeba jechac do gazownika i skasowac licznik uruchomien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności