Skocz do zawartości
Gość KaYteck

Przeciwmgielne (halogeny) w B3

Rekomendowane odpowiedzi

108 ale szukam też do forda ,,,:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczysz cenę nowych i Cię przerazi, to albo ich nie tknisz albo na pewno jakis pomysł się zrodzi w Twoim umyśle , w końcu... Polak potrafi ;-)

pytałem o nowe ori halogeny.. z tego co pamiętam to gość mi mówił że 230 zł/sztuka...

 

 

Całkiem całkiem...ale ciut za blisko siebie ...ja bym to podłaczył jakimś dwustopniowym włacznikiem aby właczać osobno i trazem z długimi....fajny jest wtdedy efekt jak błyskasz szperaczem a tu czttery lampy walą jednocześnie....a tak na marginesie to mi sie kiedyś marzyły halogeny starego typu okrągłe mocowane u góry zderzaka....

wiesz co lebow.. była taka opcja żeby założyć na zderzaku od góry halogeny, ale nie okrągłe tylko podobne do tych tylko mniejsze...ale jakoś tak wyszło.. kumpel miał tak jak Ty mówisz w cytrynie założone na zderzaku i mu to fajnie świeciło.. zregeneruję stare halogeny i podłącze wszystkie 4.. wtedy będzie efekt ;)

Edytowane przez Qdlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko: Czy prawy i lewy halogen są identyczne (nie ma znaczenia z której strony, który montujemy)? Chodzi o oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy prawy i lewy halogen są identyczne

nie są identyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu pytasz? Jak chcesz flaki przełożyć to się da

Chcę dokupić jeden, bo zbiłem lewy w jakiejś zaspie i nie wiem czy muszę kupić konkretnie lewy, czy obojętnie który.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klosze swego czasu były po 20 zł sztuka ori hella na allegro, poszukaj.

A jak nic nie znajdziesz to daj znać, gdzieś mam halogeny w zapasie, może coś dopasujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak nic nie znajdziesz to daj znać, gdzieś mam halogeny w zapasie, może coś dopasujemy

Mam zamówione na szrocie - po niedzieli będzie pasek na części, ale dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po niedzieli będzie pasek na części

Z jakim silnikiem nie wiesz? Jakby był 2E albo 9A to czy mógłbyś mi zarezerwować skrzynię biegów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jakim silnikiem nie wiesz? Jakby był 2E albo 9A to czy mógłbyś mi zarezerwować skrzynię biegów?

Jasne, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję ramki do halogenów, ma może ktoś na sprzedaż????

 

---------- Post added at 18:06 ---------- Previous post was at 18:02 ----------

 

Wie ktoś może w którym miejscu na forum i czy wogóle gdzieś jest pokazany montaż kabli do halogenów. Chodzi konkretnie mi o to jak podłączyć kable od skrzynki z bezpiecznikami do halogenów. Bo kable z przełącznika do przekaźnika są i przekaźnik też jest (nr 53). Bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wygląda dobrze a jak świeci? Może warto założyć to zamiast Helli

 

Miałem, przerabiałem, korzystałem i mi potłukli :)

 

picture.php?albumid=248&pictureid=1567

 

Generalnie Wesemy pasują w zderzak, ale w belkę zderzaka juz nie. Trzeba piłować, rozginać i cały dzień roboty poświęcic na założenie dwóch lampek.

Świecą fajnie, chociaż ciężko je wyregulować, by świeciły na drogę. Brak miejsca i brak dojścia kluczami.

Dają fajny efekt dekoracyjny i pasują jako dzienne ale juz jako halogeny - odradzam.

Trzeba poszukać mniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poszukać mniejszych.

Tylko że czym mniejsze to mniejsze efekty jeżeli chodzi o świecenie.

Nie wiem jak wizualnie komu jak podchodzi ale duże okrągłe wesemy robią robotę w kwestii oświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy ja kupiłem to, pół nocy sie gimnastykowałem żeby świeciły tak jak sobie tego życze i moge je polecić.

http://moto.allegro.pl/item954110573_halogeny_owalne_dalekosiezne_homologacja.html

 

Pod zderzakiem nawet wyglądają jakotako i swiecą :fajny

 

Jak by kto chciał to mogę fotkę zapodać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być? :umm

bez tytu?u1.jpg

bez tytu?u2.jpg

P1050398.jpg

P1050399.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności