Skocz do zawartości
Gość KaYteck

Przeciwmgielne (halogeny) w B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KaYteck

Witam.

Tydzień temu upolowałem jelenia :kwasny: , szkoda tylko, że paskiem. Wcześniej miałem zderzak bez halogenów, teraz założyłem z halogenami. Stąd moje pytanie, jak wygląda włącznik tych świateł i ewentualnie gdzie go dostać. Obeszłem wszystkie sklepy a ludziska rozkładają ręce...

 

P.S.

Gdzie można namierzyć kostkę do włącznika od tych świateł (bo kostki do halogenów są).

Pozdro...

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włącznik przeciwmgielnych przednich to ten sam co od tylnych - jest to włącznik dwupozycyjny, ot cała filozofia.

 

Jak dobrze zrozumiałem, masz podciągniętą instalację do halogenów?? To masz fart.

 

Pozdrawiam.

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KaYteck

Samochód sprowadzony z Holandii. Ostatnio mechanior powiedział, że przedni zderzak był wymieniany, także myślę, że wcześniej był z halogenami. Z lewej i prawej strony mam instalację zakończoną kostkami, sądzę, że to od przeciwmgielnych, bo od czego mogłyby być przewody blisko lamp. Z tym włącznikiem tylnego pmgielnego, to myślałem, że jest walnięty, bo właśnie przeskakuje dwa razy... w drugim położeniu zapala się tylna lampa.

 

:D:ok::vw:

 

EDIT

Przed chwilą odebrałem autko od chłopaków i halogeny działają po podłączeniu ich do kostek. Nic więcej nie musiałem robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bysz potrzebował ten przełoncznik do przeciwmgielnych to możemy sie dogadać bo go mam napisz jak możemy sie spotkac lub gdzie mieszkasz Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że i jeleń czasami się do czegoś przysłuży. :rotfl:

 

Pozdrawiam, thx za punkcik :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ile byś chaiła za ten przełącznik ?? krzysiek(at)k.sos.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku patrz na daty :!: 3 lata minęły od tamtego postu :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam świecą te halogeny w zderzakach ?

U mnie lipa straszna była, czyściłem owe halogeny ale niewiele to pomogło.

Czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rewelki nie ma w b4 o wiele lepiej świecą ale dlatego ze w b3 jest soczewa a w b4 nie ma a soczewka generalnie nie sprawdza sie do halogenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat, byłem mega rozczarowany po ich montażu-efekt jedynie ozdobny...

Jest hid H3? Miałbym z nich pożytek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbłyśnik sie złuszczy do końca, wiec nie ma co sie bawić w przeróbki;)

Ori halogeny Hella, spaprała i nic sie na to nie poradzi.

Ja mam pewien pomysł który powinien się sprawdzić ale na razie funduszy brak, jak sie uda i testy wypadną pomyślnie to sie z wami podzielę projektem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem bardzo niezadowolony z tych halogenów.. mam pomysł żeby zrobić z nich światła do jazdy dziennej a halogeny dołożyć inne np. na zderzaku, przed atrapę tylko że to wygląd popsuje trochę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo na wyglądzie zyska, zależy jakie halogeny i w którym miejscu montaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są na alledrogo nowe z tym że zamienniki tych przecimgłowych w zderzak do b3 po 45 zł za sztuke.

o np ta: http://moto.allegro.pl/item947561748_vw_passat_b3_88_93_halogen_prawy_nowy_lampa_p_mg.html

Po zdjęciach widać że ładne tylko ... czy one będą coś lepiej świecić?

 

Pewnie trochę lepiej jak stare orginalne, tylko czy warte zachodu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hella tak spaprała sprawę, że ten zamiennik na pewno nie będzie gorszy, jak już pisałem, rozbierałem kiedy z różnych okazji kilka halogenów ory do B3 i wszystkie miały strasznie nie tylko "złuszczony odblask" w pobliżu żarówki, ale jest tam taka temperatura że plasik się zwyczajnie wypala aż w końcu odpada cała tylona część halogenu razem z żarówką, niech ktoś pojeździ trochę więcej na halogenach zwłaszcza latem to się przekona :)

 

Na zdjęciach chyba jest też soczewkowy ten halogen ? Bo widziałem kiedyś jakąś chińszczyznę do B3 ale na odblak, jak halogeny w w B4 - porażka. Jeśli soczewkowe to śmiało brać bo jak pisałem używki Helli będą ZAWSZE wypalonymi szrotami i to strasznie.

 

Co do twierdzenia że się nie sprawdzają soczewki w halogenach to się nie zgodzę. Odnowiłem troszkę domowymi sposobami 2 halogeny i bawiłem się chwilę nimi w domu, świeciły bardzo ładnie zwłaszcza piękna równa linia światło/cień na ścianie przez co nawet w nocy przy ładnej pogodzie nie oślepisz nikogo.. W B4 też miałem halogeny i lipa... świeciły jak jakiś stroboskop naokoło wszędzie odpryski "światła" co w normalną pogodę jak załączyłem oślepiało ludzi (oczywiście więcej już na nich nie jeździłem tylko podczas mgły)

Edytowane przez two_pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam odnośnie tych zamienników halogenów z allegro mam pytanie skąd mam wsiąść do nich kable skoro na zdjęciu ich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do twierdzenia że się nie sprawdzają soczewki w halogenach to się nie zgodzę. Odnowiłem troszkę domowymi sposobami 2 halogeny i bawiłem się chwilę nimi w domu, świeciły bardzo ładnie zwłaszcza piękna równa linia światło/cień na ścianie przez co nawet w nocy przy ładnej pogodzie nie oślepisz nikogo.. W B4 też miałem halogeny i lipa... świeciły jak jakiś stroboskop naokoło wszędzie odpryski "światła" co w normalną pogodę jak załączyłem oślepiało ludzi (oczywiście więcej już na nich nie jeździłem tylko podczas mgły)

Bo trzeba wiedziec jeszcze jak dziala konkretny zespoł swietlny, do czego przeznaczony jest, jak skupia swiatlo(nie skupia) i kiedy sie uzywa. Ty o tym bladego pojecia widze nie masz

Poczytaj sobie w madrych ksiazkach o oswietleniu pojazdów na temat reflektorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo trzeba wiedziec jeszcze jak dziala konkretny zespoł swietlny, do czego przeznaczony jest, jak skupia swiatlo(nie skupia) i kiedy sie uzywa. Ty o tym bladego pojecia widze nie masz

Poczytaj sobie w madrych ksiazkach o oswietleniu pojazdów na temat reflektorów.

Kolego, z Twoich słów wnioskuję że posiadasz wiedzę w tym temacie, zamiast odsyłać nas do książek podziel się nią tutaj, wszakże forum właśnie po to jest.

 

Montował ktoś, gdzieś, kiedyś hid do halogenów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a ja troche może nie w temacie ale mam pytanie ja chciałbym zamatować halogeny u siebie ale nie mam podciągnietych kabli może ktos wie jak i do czego sie podpiać żeby włączyć je przełącznikiem tym co włącza sie tylne przeciw mgłowe. a ja chce cos z takich

http://moto.allegro.pl/item952462557_halogeny_soczewkowe_z_atestem_blue_white.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności