Skocz do zawartości
cinul

Majówka 2o15

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ... sezon się zaczyna a wraz z nim rośnie zainteresowanie jakimś większym spotkaniem. W związku z tym kieruję do was gorącą prośbę o konkretne i przemyślane propozycje realizacji takiego spotkania. Zależy mi na tym abyśmy wspólnie coś wykombinowali, gdzie miałoby to być, w jakiej formie, czy z konkursami czy bez, jakieś ognisko, itp. itd. Liczę na waszą pomoc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, rok temu był fajny zlot w Czarnej Białostockiej. Wszyscy byli zadowoleni, były różne konkursy i zabawy. Większości ( każdemu ) podobno się podobało, jest blisko Białegostoku, dobry i szybki dojazd. Po co szukać innego miejsca, skoro jest fajna miejscówka, na dodatek sprawdzona :). Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinulowi wtedy nie bardzo się podobało:P If you know what I mean:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cinulowi wtedy nie bardzo się podobało If you know what I mean

 

No no .... żebym wiedział, że będę na holu wracał to bym się chociaż piwska opił :) Ale reasumując jak dla mnie to było elegancko. Skoro zeszłoroczna impra zapadła wam w pamięci, to i w tym roku raczej nic nie stoi na przeszkodzie aby powtórzyć wypad. Jeżeli chcecie również z konkursami, to wszelkie pomysły prosiłbym kierować do mnie na PW, żeby nie powtarzać zeszłorocznych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia w terminie, niestety ja na rozpoczęcie sezonu VAG Podlasie chyba się nie pojawię, nieszczęsne studia mam... Ale tu z chęcią bym podskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie jesteś sam - u mnie żona też ma zawalony weekend i ja z dziećmi uziemiony będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin jak bd potrzebna pomoc przy organizacji to wal śmiało. w tym roku i tak w konkursie nie wystartuje bo już passatam nie śmigam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś, ustaliliście jakąś datę ? Jak nie, to może 24 maja będzie dobrą datą ? Bo zaraz maj się skończy i nic z tego nie wyjdzie :(. Wpisujcie się, co i kiedy komu pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za 24, wcześniej mam studia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 24 odpada - żona ma studia więc jestem uziemiony z dzieciakami. Może 31 się uda .... Dobrze by było żeby zrobić jakiś mini spot organizacyjny i zrzucić się na tacę z nagrodami, jeśli konkursy wchodzą w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za mało czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności