Skocz do zawartości
jedrus

Roszczenia dotyczące praw autorskich - blokada forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

niestety dziś otrzymaliśmy pismo z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Południe nakazujące zabezpieczenie treści dostępnych na forum do toczącego się postępowania dotyczącego naruszenia praw autorskich.

 

Nie wskazano nam dokładnie o jakie naruszenie chodzi (który konkretnie temat/post) ale nakazano zablokowanie forum w trybie wyłącznie do odczytu. W związku z tym od teraz:

 

  1. zablokowana zostaje możliwość edycji postów na forum
  2. zablokowana zostaje możliwość pisania nowych tematów na forum
  3. na żądanie prokuratury udostępniamy dane logowania użytkowników (nie wszystkich - otrzymaliśmy listę 76 osób)

 

Na tę chwilę to wszystko, mamy nadzieję, że ta sprawa zakończy się dla wszystkich pomyślnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne rzeczy!Mam nadzieje,ze sprawa zakończy się po 23:59 kiedy nastanie 2 kwietnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to chodzi o to, że nie ma działu "Giełda" w dawnej formie.

Wróci giełda to Prokuratura pismo wycofa. Wiem co mówię, bo mój wujek od strony matki kuzynki jej żony (drugiej, bo pierwsza zmarła - RIP [*] ) jest tam palaczem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo mój wujek od strony matki kuzynki jej żony (drugiej, bo pierwsza zmarła - RIP[*] ) jest tam palaczem
Braciszku !!!!!!

 

Ludzie odnalazłem rodzinę !!!! :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, to kiedy pijemy??? Okazja by się znalazła, np. reaktywacja Giełdy ;)

 

 

SP. Tylko nie wqrviajmy administracji pisaniem o Giełdzie, bo już się bidulki wycierpiały z tego powodu w zeszłym tygodniu, wiec apeluje, żeby nikt nie podtrzymywał tego tematu! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja biedny sie dałem... ale tylko na chwilkę ;)

Ps. giełdo wróć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prima aprilis pewnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przyszlo wezwanie do zlozenia wyjasnien w sprawie domniemanej produkcji przez Krzysztofa D. alkoholi wysokoprocentowych, co w konsekwencji skutkuje szkoda na rzecz skarbu panstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prima aprilis pewnie :D

 

Na pewno nie. Lepiej nie pisz bo Cie zgarna jak nas. Nam to juz obojętne. Telefony dostalismy od rana i wezwanie na male pogaduszki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie. Lepiej nie pisz bo Cie zgarna jak nas. Nam to juz obojętne. Telefony dostalismy od rana i wezwanie na male pogaduszki...

 

To paczki od forum na święta dostaniecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem na tej zaszczytnej liście?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można usunąć konto?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jestem na tej zaszczytnej liście?:D
Nie.
Gdzie można usunąć konto?!
tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się, kto po pierwszym poście zrobił rachunek sumienia? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez przez moment sie nabralem:):) pierwsze o czym pomyslalem ze umieszczanie instrukcji robienia modow:D:D bo ile to pieniedzy traci ASO jak kazdy sam pomontuje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie można usunąć konto?!

 

na to już za późno, też próbowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlatego, że policmajstry jeżdzą passatami i z powodu zamknięcia działu giełda nie maja gdzie kupowac części.

a tak to zawsze mozna było jakąś ćwiartke za pobraniem w dobrej monecie wyrwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pismo przed 8 rano ???? :dance4 listonosz "psychopata" chyba przyniósł :D post z 8.21 (mogłeś napisać, że pismo przyszło wczoraj :wmorde), więc przestańmy się zastanawiać co i gdzie umieściliśmy :D

Edytowane przez thomeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adminku w związku z żartem prima aprilis pewnie dziś zniknie info o zawieszeniu forum,

 

A tak bez jaj takie delikatne info:

 

- należało by troszkę zrobić porządku na forum i stare tematy przenieść do archiwum na których nic się nie dzieje, sam poszukując wady w moim passku przeglądając forum natrafiam na stare tematy z przed 2 lat w których nie toczy się żadna dyskusja

 

- jeżeli już poruszyłeś kwestię praw autorskich, można by ograniczyć dostęp do forum jak to zrobiono z "pobieralnią plików chomik" i wrzucane gdzie nie gdzie zdjęcia z etki troszkę naruszają prawa :) założę się że większość nie posiada oryginału bo ORGINAŁY to wiadomo :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jestem na tej zaszczytnej liście?:D

 

Paweł, Ty to niekwestionowany nr 1 :D

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

- należało by troszkę zrobić porządku na forum i stare tematy przenieść do archiwum na których nic się nie dzieje, sam poszukując wady w moim passku przeglądając forum natrafiam na stare tematy z przed 2 lat w których nie toczy się żadna dyskusja

 

Też nie do końca dobrze. Bo ja są jakieś cenne, gdzie wszystko już powiedziano a są przeglądane w poszukiwaniu informacji, to nie byłoby to rozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności