Skocz do zawartości
pezet101

Panewki w 1,9 BXE (passat B6)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem w innym wątku panewki Glyco sputter niestety od 340 do 520 PLN za komplet 4szt , zwąchali chyba interes i cena 4x wyższa od panewek do innych aut. Także wyjmie każdą i oceni , jeżeli którakolwiek będzie budziła obawy od razu out , jeżeli perfecto z powrotem do auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zabiegu, wymiana podkreślę PROFILAKTYCZNA, stan absolutnie adekwatny do przebiegu, poszło 550 pln na to ale śpię spokojnie, dalej twierdzę iż Bxe nie jest felerny a problem ma tylko niewielki odsetek w skali produkcji, dla innych, nie bójcie się Bxe.

P.S. Mój maches miał rację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej twierdzę iż jest to promil populacji Bxe, zdarza się nie znaczy zawsze, zatem sprawdzić i jeżeli ktoś sobie życzy wymienić, nie boję się Bxe, nawet dostanie parę kucyków. Problemem w Bxe to tak naprawdę jest wałek rozrządu... Tych jest duuuuuużo więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem passata z silnikiem bxe . Więc profilaktyka i wymiana panewek .przebieg 320000 i co się okazało,  zero zużycia zero . Internet wprowadza w błąd nie wszystkie te silniki maja złej jakości panewki . Olej wymieniany w Niemczech co 30 tys ja zmieniał będę co 10 . Aut z tym silnikiem wyprodukowano miliony a kolba wyszła przy nawet nie 1% tylko że ten 1%opisuje problem a 99% ludzi co mają te auta i są zadowoleni nie opisują problemu bo go niema . Pozdrawiam i powiem tak że im więcej się czyta tym gorzej . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja profilaktycznie wymieniłem w octavi 2 bxe przy przebiegu 250 tys km. Mechanik stwierdził że tragedi nie było ale były lekko przetarte. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności