Jump to content
Duży

Ciekawe aukcje

Recommended Posts

Na pierwszym zdjęciu jest inne auto niż na dwóch kolejnych. Rozbite jest tak "w miarę normalnie" ;-)

Byly passat Burtona jesli mnie pamiec nie myli. Jeden z fajniejszych projektow z forum byl.

Jezdzi u mnie w mieście teraz. Gość już dobre pół roku próbuje sprzedać, ale jak widać dalej bez skutku :)

No bo chore pieniądze woła. Nikt nie da tyle za piętnastoletniego paska. Nikt grosza nie zapłaci za wkład, mody itp. Trzeba mieć świadomość, że mody robi się dla siebie i jest to kasa nie do odzyskania. Dla przykładu B6 kolegi Sadziaka można kupić już za 27 000 (a pewnie dałoby się trochę stargować) i też od ponad roku nie może się sprzedać.

Z tego co widze to obecny wlasciciel niewiele w niego zainwestowal.

No bo chore pieniądze woła. Nikt nie da tyle za piętnastoletniego paska. Nikt grosza nie zapłaci za wkład, mody itp. Trzeba mieć świadomość, że mody robi się dla siebie i jest to kasa nie do odzyskania. Dla przykładu B6 kolegi Sadziaka można kupić już za 27 000 (a pewnie dałoby się trochę stargować) i też od ponad roku nie może się sprzedać.

Wcześniej chciał 30 tys o ile dobrze pamiętam :D teraz wcale nie jest lepiej no, ale przecież opuścił z ceny :D on też to pewnie wie że za dużo i że nie sprzeda, ale liczy na napaleńca takiego jak on kiedy go kupował :D

Zalezy jaki stan techniczny, bo juz lata swoje buda ma. Jak ktos szuka pomodzonego to czemu nie :)

Cena na pewno nie zachęca. Stan? Hmm? Jakby nie bylo lata świetności minęły. A ja osobiście jestem zdania że żadna przyjemność kupić gotowy projekt!!

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Powoli z B5 robia sie woly robocze i jak ktos zostawi sobie go teraz i bedzie trzymal pod kocem ladny egzemplarz to za 10, 20 lat bedzie mozna sie czym pochwalic na zlotach :) Jedno jest pewne nadchodzi koniec ery B5 co widac po cenach modeli i ich stanie...

Widział ktoś B6 z rokiem modelowym 2011?:sorry Ja widzę tutaj po raz pierwszy, ale mogę się mylić. Odnoszę jednak wrażenie że sprzedający chce znaleźć kupca który jednak jest tym, któremu już w tytule aukcji odradza kupno.[idiotą]

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-r-line-r-line-nie-dla-idioty-ID6yHejf.html

A jak ktoś zainteresowany zakupem takiego

http://allegro.pl/vw-passat-b6-kombi-f-ra-vat-i6680208134.html

to historią serwisową się mogę podzielić.

Widział ktoś B6 z rokiem modelowym 2011?:sorry Ja widzę tutaj po raz pierwszy, ale mogę się mylić. Odnoszę jednak wrażenie że sprzedający chce znaleźć kupca który jednak jest tym, któremu już w tytule aukcji odradza kupno.[idiotą]

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-r-line-r-line-nie-dla-idioty-ID6yHejf.html

Może źle widzę ale wydaje mi się, że tylny zderzak nie jest z dokładką R-line.

Ja pier...,gdyby nie bańka z oleju i jakaś druga, pomyślałbym, że jestem w Meczecie.

Edited by grabson7