Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też uważam, że potaniały...

Tak samo wzmacniacze do B5 poleciały w dół.

Dynaudio do B6 podrożały, 4-5 lat temu kompletny zestaw chodził po 700-800zł. Teraz rzadko poniżej 2500zł jest wystawiany.

Moduły pod wielofunkcyjną kierownicę do B6 też potaniały...

 

Podobnie jak licznik full fis. Dawniej 400-500 zl, obecnie 200-250 zl mozna dorwać sprawny.

 

Podrozaly za to i to dosc mocno graty USA i czesci z W8. Ogolnie z czesciami usa obecnie jest mega zatwardzenie, dawniej bylo tego sporo np klapy do sedana byly na allegro wystawiane za 250 zl, a obecnie ok 500 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sam przekaźnik. Z tego co kojarzę można go jeszcze nabyć za około 200pln.

Podobnie jak cały zestaw (000998229A) z przewodami, i gniazdami za okolo 260.

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest sam przekaźnik. Z tego co kojarzę można go jeszcze nabyć za około 200pln.

Podobnie jak cały zestaw (000998229A) z przewodami, i gniazdami za okolo 260.

 

Wytapane z 1+3

 

A zamiennik robi to samo za 70zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest sam przekaźnik. Z tego co kojarzę można go jeszcze nabyć za około 200pln.

Podobnie jak cały zestaw (000998229A) z przewodami, i gniazdami za okolo 260.

 

Wytapane z 1+3

 

Na drugim zdjęciu jest przekaźnik z gniazdem i przewodami, to samo w opisie. Podaj adres gdzie można go nabyć.

 

A zamiennik robi to samo za 70zł ;)

 

Poczytaj o zamiennikach, nawet tu na forum znajdziesz opis sytuacji gdzie forumowicz skręcał w lewo i od razu w prawo (lub na odwrót) a zamiennik "trzymał" w lewo przez co nieomal doszło do kolizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o zamiennikach, nawet tu na forum znajdziesz opis sytuacji gdzie forumowicz skręcał w lewo i od razu w prawo (lub na odwrót) a zamiennik "trzymał" w lewo przez co nieomal doszło do kolizji.

mam takowy moduł, jak i prawie wszyscy moi koledzy. ponad rok czasu nikt nie miał żadnego problemu z jego działaniem. koszt 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takowy moduł, jak i prawie wszyscy moi koledzy. ponad rok czasu nikt nie miał żadnego problemu z jego działaniem. koszt 50zł

 

Bo to wszystko zależy który Chińczyk składał ten zamiennik. A czy warto na takich rzeczach oszczędzać jak chodzi o bezpieczeństwo swoje i innych na drodze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiennik ze dwa lata i nie ma najmniejszego problemu. Nawet w takich sytuacjach jak piszesz. Mogę sobie klikać lewy, prawy i tak w kółko i wszystko ok. Nawet jak nie chcę zeby moduł zalapał, to tylko chwilę dłużej przytrzymuje.

I nie składał tego żaden chińczyk tylko najprawdziwszy Polak :-D

https://youtu.be/RFfXXnZNWkE

 

Wytapane z 1+3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj o zamiennikach, nawet tu na forum znajdziesz opis sytuacji gdzie forumowicz skręcał w lewo i od razu w prawo (lub na odwrót) a zamiennik "trzymał" w lewo przez co nieomal doszło do kolizji.

 

No widzisz a ja miałem zamiennik bez takiej funkcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydech coś jak w tdi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba kogoś pogięło:hyhy:hyhy

 

prócz unikatowych wersji żaden mkIII nie jest wart więcej niż 5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności