Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglądają na ori vw 19 ale pewny nie jestem , w tej bralbym gdybym miał vw :)785c12dd406fca4bba93f1370839eccd.jpg

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie dwie sprężynki to koszt 24 zł he , wiem bo w Touranie sam robiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podasz link sprężynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś patric pisał o tym ,że jego żona rozbiła Właśnie gdzie można nabyć metalowe główki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś patric pisał o tym ,że jego żona rozbiła �� Właśnie gdzie można nabyć metalowe główki?

Mi się wypiął jeden siłownik na początkowym etapie używania podnoszonej klapy z plastikowymi głowkami.

Na szczęście przy zamykaniu klapy i porysowała się tylko górna część obudowy. :ok

P.S. Główki kupowałem na allegro od sprzedawcy handlującego częściami do koparek (sprawdzałem teraz nie ma już ich na allegro).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś bedzie miał namiar na metalowe główki to proszę o namiar .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpada, ta głowka o ile nie jest plastikowa (bo na taką wygląda) to na pewno ma zabezpiecznie jak ta ori z siłownika.

Na tą główkę po zamknięciu klapy działa ogromna siła, stąd wyrabiają się gniazda i wyginają zawleczki a na do widzenia biją lampy. :)

Kamil, szukaj czegoś takiego:

http://forum.vw-passat.pl/threads/103091-Automatycznie-podnoszona-klapa-w-KOMBI-to-dzia%C5%82a!?p=2127520&viewfull=1#post2127520

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie główki są w siłownikach tych tak zwanych "tuningowych". Mam takie na stanie, więc muszę sprawdzić, czy główki pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Uwaga typek sprzedaje kompletne swapy przednich hebli z S3 8V na tarczy 340mm po 900zł za zestaw. Na bank basuje do B8, strzelam że do B6, B7 i CC również.

 

http://allegro.pl/audi-s3-8v-komplet-zaciski-tarcze-i6847109960.html#thumb/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności