Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

B6 było przed i po lifcie? Jakie zmiany między nimi nastąpiły?

 

Inna obudowa i przetwornica w innym miejscu. Inne moduły zasięgu. Zmiany na tyle duże ze lampy nie są zamienne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę... ani to ciekawe ani godne polecenia. Te ledy to z 5 metrów dopiero widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori cięgno zmiany biegów do B3/B4 za 15zł

 

https://www.olx.pl/oferta/ciegno-zmiany-biegow-audi-vw-passat-b3-b4-1-9-tdi-CID5-IDk9T88.html#95eb4a2cf9

 

Podobno koleś ma kilka, ja sobie już jedno kupiłem na zapas...

 

 

NOWY napis Exclusive do B4 za 110zł ;)

 

http://allegro.pl/napis-emblemat-znaczek-boczny-exclusiv-vw-passat-i6728005036.html

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak zaślepek, nieoryginalne przetwornice i kombinowane kabelki do zasilania palników xenonowych...

Koleś pisze, że nie wie, czy wszystko jest oryginalne-dobrze wie, że zestaw jest nieoryginalny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 zł max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak za stan cena przesadzona, ostatnio kupiłem oryginalne bixenony, z jedną uszkodzoną zaślepką i dla swojego komfortu zregenerowałem odbłyśniki w soczewkach, i całość wyniosła mnie 550 zł za kompletne bixnenony z oryginalnymi przetwornicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie się wydaje czy potaniały te bixy do lifta??

 

Dawno nie zaglądałem do tematu ale z tego co pamietam to klocka trzeba było dać za komplet a ładny potrafił być sprzedany za 1200.

Czy mnie się coś zdaje tylko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mnie się wydaje czy potaniały te bixy do lifta??

 

Dawno nie zaglądałem do tematu ale z tego co pamietam to klocka trzeba było dać za komplet a ładny potrafił być sprzedany za 1200.

Czy mnie się coś zdaje tylko?

Ja też uważam, że potaniały...

Tak samo wzmacniacze do B5 poleciały w dół.

Dynaudio do B6 podrożały, 4-5 lat temu kompletny zestaw chodził po 700-800zł. Teraz rzadko poniżej 2500zł jest wystawiany.

Moduły pod wielofunkcyjną kierownicę do B6 też potaniały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności