Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszym zdjęciu jest inne auto niż na dwóch kolejnych. Rozbite jest tak "w miarę normalnie" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byly passat Burtona jesli mnie pamiec nie myli. Jeden z fajniejszych projektow z forum byl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdzi u mnie w mieście teraz. Gość już dobre pół roku próbuje sprzedać, ale jak widać dalej bez skutku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo chore pieniądze woła. Nikt nie da tyle za piętnastoletniego paska. Nikt grosza nie zapłaci za wkład, mody itp. Trzeba mieć świadomość, że mody robi się dla siebie i jest to kasa nie do odzyskania. Dla przykładu B6 kolegi Sadziaka można kupić już za 27 000 (a pewnie dałoby się trochę stargować) i też od ponad roku nie może się sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to obecny wlasciciel niewiele w niego zainwestowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No bo chore pieniądze woła. Nikt nie da tyle za piętnastoletniego paska. Nikt grosza nie zapłaci za wkład, mody itp. Trzeba mieć świadomość, że mody robi się dla siebie i jest to kasa nie do odzyskania. Dla przykładu B6 kolegi Sadziaka można kupić już za 27 000 (a pewnie dałoby się trochę stargować) i też od ponad roku nie może się sprzedać.

 

Wcześniej chciał 30 tys o ile dobrze pamiętam :D teraz wcale nie jest lepiej no, ale przecież opuścił z ceny :D on też to pewnie wie że za dużo i że nie sprzeda, ale liczy na napaleńca takiego jak on kiedy go kupował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaki stan techniczny, bo juz lata swoje buda ma. Jak ktos szuka pomodzonego to czemu nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena na pewno nie zachęca. Stan? Hmm? Jakby nie bylo lata świetności minęły. A ja osobiście jestem zdania że żadna przyjemność kupić gotowy projekt!!

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli z B5 robia sie woly robocze i jak ktos zostawi sobie go teraz i bedzie trzymal pod kocem ladny egzemplarz to za 10, 20 lat bedzie mozna sie czym pochwalic na zlotach :) Jedno jest pewne nadchodzi koniec ery B5 co widac po cenach modeli i ich stanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś B6 z rokiem modelowym 2011?:sorry Ja widzę tutaj po raz pierwszy, ale mogę się mylić. Odnoszę jednak wrażenie że sprzedający chce znaleźć kupca który jednak jest tym, któremu już w tytule aukcji odradza kupno.[idiotą]

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-r-line-r-line-nie-dla-idioty-ID6yHejf.html

 

A jak ktoś zainteresowany zakupem takiego

http://allegro.pl/vw-passat-b6-kombi-f-ra-vat-i6680208134.html

to historią serwisową się mogę podzielić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widział ktoś B6 z rokiem modelowym 2011?:sorry Ja widzę tutaj po raz pierwszy, ale mogę się mylić. Odnoszę jednak wrażenie że sprzedający chce znaleźć kupca który jednak jest tym, któremu już w tytule aukcji odradza kupno.[idiotą]

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-r-line-r-line-nie-dla-idioty-ID6yHejf.html

Może źle widzę ale wydaje mi się, że tylny zderzak nie jest z dokładką R-line.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja pier...,gdyby nie bańka z oleju i jakaś druga, pomyślałbym, że jestem w Meczecie.

Edytowane przez grabson7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności