Skocz do zawartości
IQM1

Praktyczne uwagi użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Start stop można wyłączyć po pod pięciu pod komp.

 

Ż tymi światłami to chodzi chyba o to ze nie wiadomo kiedy świecą dzienne a kiedy mijania (jak przełącznik jest na auto).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Start stop można wyłączyć po pod pięciu pod komp.

serwis zrobi mi to na życzenie, bezpłatnie?

Ż tymi światłami to chodzi chyba o to ze nie wiadomo kiedy świecą dzienne a kiedy mijania (jak przełącznik jest na auto).

podświetlone są odpowiednie ikonki przy przełączniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ikonki przy przełączniku świateł zasłaniam sobie łokciem i nic nie widze.

 

Przy światłach włączonych na auto - jak zegary sie nie świeca to mam tylko dzienne, zegary sie świeca to mam mijania ale w ciagu dnia mogę nie zauważyć czy zegary sie świeca czy nie i w czasie deszczu mam problem bo nie wiem co tam swieci. Tu mi brakuje jakiejś kontroli. Czy po kontrolach przy przełączniku mogę poznać co swieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy po kontrolach przy przełączniku mogę poznać co swieci?

A co ja mam powiedzieć, jak u mnie zegary są ciągle takie same (AID)? :) Jeśli koło przełącznika masz podświetlone "auto", to światła są w trybie auto :) i świecą się tylko LEDy z przodu. Wraz z samodzielnym włączeniem kolejnych trybów świateł podświetlone zostaną kolejne ikonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubelt, dzieki, muszę sie temu lepiej przyjrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w audi , ale ja poradziłem sobie z tym w ten sposób ze jak nie jestem pewny czy ledy się przełączyły na przykład przy wjeżdzie do tunelu to patrzę na podświetlenie klawiszy , jak świecą to znaczy że się przełączyły, a zegary też mam non stop podświetlone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki :) już zasysam. Nieźle, w instrukcji napisali, że może się instalować nawet do 4 godzin. Ciekawe ile realnie to zejdzie przy założeniu że używa się dobrego SDHC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) już zasysam

Daj znać, ile instalacja i czy duże zmiany :)

 

Z serii praktycznych uwag - wyglada na to, ze szybka osłaniająca wyświetlacz AID jest podatna na rysy. Dzis to zauważyłem pod słońce, pojawiają sie drobne zarysowania. Wyglada na to, ze tylko delikatna szmatka bedzie mogła byc w użyciu, bo nawet ręcznik papierowy moze byc za twardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj znać, ile instalacja i czy duże zmiany :)

 

Z serii praktycznych uwag - wyglada na to, ze szybka osłaniająca wyświetlacz AID jest podatna na rysy. Dzis to zauważyłem pod słońce, pojawiają sie drobne zarysowania. Wyglada na to, ze tylko delikatna szmatka bedzie mogła byc w użyciu, bo nawet ręcznik papierowy moze byc za twardy.

 

to samo z zegarem na środku konsoli po paru czyszczeniach mam mini ryski w "kółko"

 

jako ciekawostka dla tych co nie wiedzą prawy licznik TRIP max wskazanie 9999,9 km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieźle, w instrukcji napisali, że może się instalować nawet do 4 godzin.

Koledzy z Niemiec twierdzą, że cały update zajmuje ok 30 minut.

Więc tragedii nie ma ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalacja update przebiegła sprawnie, ale zauważyłem pewne błędy. Przy włączeniu GoogleEarth na ekranie głownym nawigacji pokazuje tylko całą Europę i nie da się nic powiększyć... Zrobiłem reinstalację i póki co problem się nie powtórzył. Poza tym może mi się wydaje ale tak jakby minimalnie szybciej chodziły te mapy (chodzi mi o przewijanie i powiększanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość oddzielnej regulacji poziomu głośności zestawu głośnomówiącego i dzwonka tego zestawu?

Drażni mnie to, gdyż w momencie, jak ustawię poziom głośności dzwonka, to rozmowa jest za cicha. Jak podczas rozmowy podniosę poziom głośności i zakończę rozmowę, to przy następnym telefonie dzwonek jest ogłuszający. Nijak nie mogę tego uniezależnić ani wypośrodkować.

 

Uprzedzając pytania - głośność rozmowy w telefonie mam ustawioną na max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wiem, że głośność dzwonka ustawia się w profilu użytkownika, tam gdzie wybiera się rodzaj dzwonka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem, ale wygląda na to, że ta sama regulacja odpowiada za poziom głośności rozmowy i dzwonka. Zmiana jednego trybu zmienia drugi i nie mogę tego obejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dzisiaj odtworzyć video z karty sd i usb, format plików MP4, avi. Wyskakuje info o braku plików do odtwarzania. Dvd z płytki śmiga pieknie. Wie ktoś moze co moze byc tego przyczyną? W instrukcji jest info ze te formaty sa obsługiwane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób posiadających Discover Pro, czy w Waszym radio działa DAB? Czy tylko AM/FM? Ja u siebie widzę tylko dwie opcje AM lub FM. Zgodnie z instrukcją powinna być możliwość wyboru trybu pracy pomiędzy: AM, FM lub DAB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz tuner DAB ? W PL cenniku nie ma tej opcji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz tuner DAB ? W PL cenniku nie ma tej opcji :/

 

No tak, i wszystko jasne.

Sprawdziłem w cenniku niemieckim i faktycznie jest tam taka opcja, a w Polsce nie ma - szkoda.

Myślałem, że w dzisiejszych czasach w samochodach, zwłaszcza w wersjach HL to standard.

Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez rafii100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie uwagi: w słoneczny dzień jest strasznie kiepska widoczność podświetlenia pokrętła do siły nawiewu klimatyzacji - ciężko zobaczyć ile paseczkow się święci...

 

Druga sprawa- po aktualizacji softu do discover pro zauwazylem pogorszenie ostrości kamery cofania...poza tym po włączeniu zapłonu dłużej wyświetla się ekran ppwotalny. Przedtem momentalnie pokazywał się np ekran radia albo kamery cofsnia.. Teraz dopiero po dłuższej chwili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności