Skocz do zawartości
Gość tmpiotrowscy

Ubezpieczenie do Passata

Rekomendowane odpowiedzi

W Pzu przy pełnych zniżkach, co prawda w maju było ok 500-600 zł za 1.9 z 2002 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Seat Ibiza 1.9 tdi ojca dotychczas w Aviva ok. 420. teraz tj. 23.01.17 przyszła wycena kontynuacji 1200. Pogieło na maksa, w hdi wyszło 580.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku OC + ASS 670 zł

W tym roku OC + ASS 1014 zł

 

Goether. Brak zniżek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE OPŁACA się kontynuować ubezpieczenia w tej samej firmie.

Zawsze warunki ubezpieczenia dla "nowego" klienta są lepsze niż dla "stałego" - ot taka paranoja polskich ubezpieczycieli.

Świeżo wykupione OC + NNW za 627 zł - u poprzedniego ubezpieczyciela 965 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam to samo co w poprzednim temacie. Poszedłem do agenta Gothaer i on mi tam zamiast tych 1014 zł które otrzymałem listownie, przekombinował na 933 zł z ubezpieczeniem opon i bagażu.

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE OPŁACA się kontynuować ubezpieczenia w tej samej firmie.

Zawsze warunki ubezpieczenia dla "nowego" klienta są lepsze niż dla "stałego" - ot taka paranoja polskich ubezpieczycieli.

Świeżo wykupione OC + NNW za 627 zł - u poprzedniego ubezpieczyciela 965 zł.

 

Potwierdzam, lepszy nowy ubezpieczyciel. Nawet po negocjacjach i informacji, że taniej mam w Link4 i za tę samą kwotę zostane konsultant na infolinii Liberty mi powiedział, że nie dadzą mi taniej i że zaprasza za rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rok temu AVIVA 630, w tym roku 1100 :D przeszedłem do Link4 i mam za 690 zł. Dowiedziałem się że mogłoby być jeszcze taniej gdybym był zameldowany na jakiejś wsi, tam to grosze płacą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogłoby być jeszcze taniej gdybym był zameldowany na jakiejś wsi, tam to grosze płacą.

Dokladnie, potwierdzam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w zeszłym 645,72zł. Jakie duże mi za 4 miechy wyliczą. Wstęnie patrząc oferty to na dzisiaj mam już 827zł OC + NNW, czyli takie jak obecnie osiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie samo OC wyszło 449 zł w Liberty i kupiłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności