Skocz do zawartości
SebekS

Kierownica GOLF VII w Passacie B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was, stoję przed wyborem opcji obszycia starej kierownicy lub zakupu nowej/innej.

Bardzo podoba mi się kierownica z Golfa mk7 ta ze spłaszczonym dołem.

Kwestię poduszki wydaje mi się że uda się łatwo rozwiązać, poduszkę starej kiery przełożę pod zaślepkę do nowej.

Marwi mnie jednak obsługa multifunkcji, czy bez problemu będzie działała w nowej kierownicy czy będę musiał zmieniać jakiś sterownik.

Autko to Passat B6 HighLine z 2005 roku, fabryczna kiera z multifunkcją.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Poniżej kiera o której myślę.

 

kiera.jpg

 

airbag.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwestię poduszki wydaje mi się że uda się łatwo rozwiązać, poduszkę starej kiery przełożę pod zaślepkę do nowej.

 

a przy wystrzale przyjmę dekiel na czoło... :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz całą poduszkę od danej kierownicy mieć, bez przekładek bo się zdziwisz przy BUM :) w 2005 masz poduszkę dwunabojową, a w nowej jednonabojową... poszukaj trochę po forum, jest ten temat w dziale warsztat. w module pod kierownicą będziesz musiał zaślepić jeden nabój, lub nowy moduł + kabel od poduszki + zwijak i aby wszystko ładnie śmigało to gateway + nowszy licznik z białym fisem bądź premium. inaczej mogą nie trybić wszystkie przyciski z nowej kierownicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba bedzie za duzo wydatków...

W takim razie zostaje albo samo obszycie albo zakup czegoś takiego

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian to już lepsze rozwiązanie jeżeli nie chcesz wydawac pi razy drzwi 1,5 koła na kiere, którą pokazałeś plus to co jest potrzebne aby ona śmigała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Chciałbym się zapytać gdzie można kupić kierownicę r32 (np z golfa), z łopatkami dsg i multi, zaznaczam, że mam passata 2008r- kierownica z multi, ale bez łopatek. Rozumiem, że trzeba taką kupić, przełożyć poduszkę i zaadoptować ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za kierownica r32?:doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz całą poduszkę od danej kierownicy mieć, bez przekładek bo się zdziwisz przy BUM w 2005 masz poduszkę dwunabojową, a w nowej jednonabojową... poszukaj trochę po forum, jest ten temat w dziale warsztat. w module pod kierownicą będziesz musiał zaślepić jeden nabój, lub nowy moduł + kabel od poduszki + zwijak i aby wszystko ładnie śmigało to gateway + nowszy licznik z białym fisem bądź premium. inaczej mogą nie trybić wszystkie przyciski z nowej kierownicy...

 

Tomku niebawem zaczniesz pisać instrukcję w dziale warsztat :D drobne mody a sporo Cię nauczyły już hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to za kierownica r32?:doh

 

promień r=32 :lol2 (lepsza niż w Jelczu)

 

a tak na poważnie (pawelandersh) to portale aukcyjne. Ja swoją wyhaczyłem na alle...., tylko że tania nie jest.

Edytowane przez thomeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że trzeba taką kupić, przełożyć poduszkę i zaadoptować

 

Co za czasy.... Zamiast inwestować w dzieci to kierownicę chce zaadoptować :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomku niebawem zaczniesz pisać instrukcję w dziale warsztat :D drobne mody a sporo Cię nauczyły już hehe :D

 

no masakra...., a jeszcze niedawno nie miałem pojęcia o niektórych rzczach :D jak na razie u mnie przestój bo wyjechałem i nic nie zdążyłem zrobić, ale już jestem umówiony i mam nadzieję do końca marca wszystko zawita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temacik. Mój pasek to końcówka 2008 roku już z białym zegarem. Więc powinienem mieć u siebie poduszkę jedno-nabojową. Czyli jak rozumiem to kiera i poduszka z Golfa mk7 pasuje p&p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek sprawdź czy masz magiel 3 gen, jak masz to zakładasz manetki 5n0 do passata i możesz zakładać taką kiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, sprawdzę. Nie dodałem że nie mam kiedy multifunkcji i nie zamierzam jej dokładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko zmienia ;) to manetki od 5n0 i magiel 3gen nie są ci potrzebne, na forum golfa V zmieniali tam kiery na te z VII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności