Skocz do zawartości
MDZ

Rozpoczęcie sezonu VAG 18.04.2015 Iława

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad innym numerem, bo jak już jechać w bagażniku to może wykorzystać to czarne Qmbi :hmm :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest taka akcja... Cytuję kolegę z VSV:

Witam.Zlocik juz niebawem.Wiem ze spora liczba osob ma wjazdowki ,lecz nie do konca kazdy z nas wie kto bedzie od nas.Dlatego tez prosze o wpisywanie sie tutaj kto taka wjazdowke posiada i jedzie,tak bysmy wiedzieli ile osob nas bedzie.To pierwasza sprawa.

Druga jest taka ze dostalem zapytanie i prosbe jednoczesnie Organizacji Zlotu ,czy mozemy i czy przybedziemy na Brame Zlotu o godzinie 9:30 .Jest to pilna sprawa i powiedziałem ze postaram sie ogarnac ekipe i tak przybedziemy.Mysle ze nie macie nic przeciwko ,bo wtedy elegancko mamy zapewniony wjazd ,bez korku i z dobra miejscoweczka ,najprawdopodobniej w tym miejscu jak rok temu.

Trzecia sprawa.Prosze o to byscie zorganizowali sie tak i przybyli do Ostródy na stacje Shell max do godziny 8:30 i wtedy razem polecimy do Iławy.

Więc akcja jest taka, aby ok 7:45 wyjechać razem z Shella na Ostródę do nich i stamtąd razem na Iławę.

Kto chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto chętny?
Hmmm rok temu też mieliśmy fajna miejscówkę. Frekwencji już nam się nie uda powtórzyć, ale może się pokażemy jako vw-passat.pl ;) Panowie co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku grupa z VSV stała tuż przy scenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jak cos chyba bede mial ze 2 mijscowki wolne w aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku grupa z VSV stała tuż przy scenie
My też na początku, głośniki tak ryczały że nie dało sie wytrzymać, przenieśliśmy się w inne miejsce i pogadać było można i pogrillować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś wolne miejsce dla pasażera? Znajoma chciałaby się zabrać :)

 

Chłopaki z VSV dali info, że o 8:30 ruszają z Shella w Ostródzie na Iławę w zwartej grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pod scenę nie jadę. Nawet takiej opcji nie ma. W tamtym roku przenosilismy się po 5 minutach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest SHELL w ostródzie ?

 

P.S. już wiem, głupie pytanie sorry :)

 

ja jak się nie obrobię z kołami to odpadam. Nie pojadę na "stylówkach" ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero w poniedziałek zakładam zawias. Koła i opony czekają ale wentyle nie dotarły ;/ miały być dziś i niestety. Tak więc wszystko w poniedziałek dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ostatni raz sie wybieram na tą imprezę. Bardzo możliwe że w sobotę się nie pojawię. Ci organizatorzy są jacyś śmieszni. Zlot samochodowy a wymagają potwierdzeń jakby to wesele zagranicą było. Aktualnie mam problem ze zmianą numeru rejestracyjnego i listą pasażerów. Dowiedziałem się nawet że mam zgłoszenia bez pasażerów a zapłaciłem tak jak mi wyliczyli czyli za komplet osób w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze dzisiaj walcze z kolami :) ale powinienem sie wyrobic. To jedziemy "watacha" z olsztyna ? O ktorej i gdzie wyjazd?

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Chyba ostatni raz sie wybieram na tą imprezę. Bardzo możliwe że w sobotę się nie pojawię. Ci organizatorzy są jacyś śmieszni. Zlot samochodowy a wymagają potwierdzeń jakby to wesele zagranicą było. Aktualnie mam problem ze zmianą numeru rejestracyjnego i listą pasażerów. Dowiedziałem się nawet że mam zgłoszenia bez pasażerów a zapłaciłem tak jak mi wyliczyli czyli za komplet osób w aucie.

 

 

odemnie nie chcieli zadnego potwierdzenia , przynajmniej nie mam zadnego maila.

Mi orga poszli troche na reke bo zapomnialem zaplacic w terminie i poczekali pare dni na kase nie usuwajac z listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Selekcja na bramie pierwsza klasa :) Serdeczne pozdrowienia dla pani pseudo organizatorki od całego vw-passat.pl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odmeldowuje się właśnie wpadłam do domu. Dziękuję Wszystkim obecnym za miłe spotkanie, szczególnie trucholowi i arkademu. Dziękuję też Rafałowi i reszcie organizatorów za umożliwienie mi pobytu. Nie będę oceniać tego wydarzenia przez pryzmat jednej osoby, ale niesmak pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu tylko na chłopaków(organizatorów) temat chyba pozostawić bez komentarza. Jakoś ogarnęli temat i się skończyło wporzo.

 

Ja jeszcze na wyjezdne zgarnąłem komplet dywaników gumowych do passka :) za felgi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na wyjezdne zgarnąłem komplet dywaników gumowych do passka za felgi
Gratki :brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie letnie bo mam zniszczone mocno ... ale to zawsze to coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Arka gonilem w stronę Olsztyna na powrocie, i poleglem :(:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja Arka gonilem w stronę Olsztyna na powrocie, i poleglem

 

Widziałem widziałem Łukaszu ładnie się trzymałeś, miejscami jak było mokro na dochamowaniach trakcja sie u mnie właczała więc trzeba było miejscami zwolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności