Skocz do zawartości
McBoss

Lampy przednie DEPO, a oryginalny xenon.

Rekomendowane odpowiedzi

Klosz mam wypolerowany dalej znajomemu blacharzowi i wyglądają jak nowe(szkoda że tak nie świecą)czemu piszesz ze maja fajne tuby aby umieścić soczewkę przeciez soczewka juz jest ale wracając do swiecenia tragedia nawet na najlepszych osramach.Chyba zaloze te zwykle halogenowe na H4.Dzieki za wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo się sprecyzowałem, chodziło mi, że albo jedna albo druga. Za 100zł depo wydaje mi się, że byłoby nieźle, dokupić drugą i można coś kombinować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słabo się sprecyzowałem, chodziło mi, że albo jedna albo druga. Za 100zł depo wydaje mi się, że byłoby nieźle, dokupić drugą i można coś kombinować?

 

Każda lampa nadaje się do przeróbki, nawet zwykle halogeny, wtedy tylko dokupujesz dodatkowo maskownice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc chyba zdecyduję się na przeróbkę, okazjonalnie będę szukał części i może coś się złoży :) Chyba, że HELLA znajdę jakoś w okazjonalnej cienie :) Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc chyba zdecyduję się na przeróbkę, okazjonalnie będę szukał części i może coś się złoży :) Chyba, że HELLA znajdę jakoś w okazjonalnej cienie :) Dzięki za pomoc.

 

Helena najlepsza bo solidniesza i mniej trzeba rzeźbic z mocowaniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki zarnik kupic do takiej soczewki Osram,Philips czy zwykle zamienniki tez dają radę.tzn jakie maja mieć parametry i barwę bo na allegro kupę tego i różne np od barwy swiatla 3000 aż do 8000.Odrazu mowie chodzi o jakość swiatla nie o wyglad

Edytowane przez kermit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helle lepiej się rozkleja, próbowałem moje depo ale ani grzanie w piekarniku ani opalarką nie pomogło żeby rozkleić. Może to wina zdolności manualnych ale na pewno klej w depo mocniej trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje szybkiej waszej pomocy, a chodzi o bixenony w moim pasku.

bixenony są popekane,porysowane i słabo swieca(rozkrecalem je i odblysniki czarne i jeszcze kupilem chinczyzne te palniki d2s i przetwornice ze zal pl). Od kupna passata tez nie dziala samopoziomowanie,passat posiada tez spryskiwacze lamp .

a naprawde w nocy nic nie widac jak jezdze.

 

Czy lampy bixenony mozna zamienic na te z alle...?tu macie linki jakie bym chcial zamowic.

 

http://allegro.pl/reflektory-lampa-vw-passat-b5-lift-fl-l-p-2sz-depo-i5986763916.html

 

http://allegro.pl/vw-passat-b5-fl-00-05-reflektor-lampa-nowa-l-p-i5131055599.html

 

Nie stac mnie na nowe bixenony bo kosztują majątek

i dlatego pytam was czy zamiast bixenonów mozna dac te lampy z alle..?czy te lampy beda właczac sie normalnei jak nalezy po tym właczniku swiatel?czy wtyczka bedzie pasowac? czy trzeba cos bedzie przerabiac?

 

drugi linku jest ze jest tez silniczek i moze keidys bym dorobil ręczna regulacje.

Czy ktos juz to przerabial z tymi lampami?

 

Pomózcie mi bo chce jak najszybciej to zrobic.

Edytowane przez nizy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej będzie zregenerować odbłyśniki? Ja kupiłem xenon depo i że nie podobało mi się jak świecą to zregenerowałem odbłyśniki z oryginalnych xenonów hella i nie ma porównania do ilości światła na drodze. Zostawiłem tylko obudowy i klosze z depo bo były nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie chce nie chce zakładać nowego tematu więc pytam tutaj.

Kupiłem ostatnio reflektory DEPO H-4+H-7. Po zamontowaniu zauważyłem że boki są słabo doświetlone. Regulowałem lampy w pionie i poziomie ale mimo tego widać że świecą gorzej po bokach (w porównaniu do starych). Ogólnie jest lepsze światło (silniejsze).

Zauważyłem że w reflektorze przy odbłyśniku znajduje się przysłona promieni która zasłania zarówkę H-7 i według mnie to może być przyczyną. W starych DEPO tego nie miałem.

Mam pytanie do pozostałych czy mają również taka przysłonę ?

Pozdrawiam

20170906_070544.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności