Skocz do zawartości
Tomassss

olej w filtrze paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie do osób, które wymieniały nowe pompy tandemowe (vacum) w B6. Czy pompa Bosch F 009 D02 804 zawiera w komplecie metalową uszczelkę czy trzeba dokupić osobno? W żadnym sklepie internetowym nie było w opisie czy takowa uszczelka występuje w zestawie. Dzięki za odp.

Skąd ta różnica w cenie?:

http://www.czesciauto24.pl/bosch/765288

 

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3218191821191-F_009_D02_804-zespolona-pompa-paliwowo-prozniowa,scr_dItems.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej zapytać sprzedawcy(ja tak zrobiłem dla pewności) czy uszczelka jest w komplecie, bo ja kupując dostałem razem z blaszaną uszczelką, ale wyraźnie było w ofercie sprzedaży podane, że jest w zestawie. Co do ceny to zależy zapewne od marży własnej. Od jakiegoś czasu zauważyłem, że Intercars ceny ma z kosmosu. Nie wiem czy jest to efekt coraz większej popularności tego sprzedawcy, czy źródła części. Ja moją(Bosch) kupiłem na znanym portalu aukcyjnym za ok. 800 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompę zamówiłem w sklepie z pierwszego linku. Na pytanie czy owa uszczelka jest w komplecie uzyskałem odpowiedź, że producent nie podaje takiego szczegółu ale na 99% powinna być, gdyż co to był by za sens sprzedawać bez uszczelki :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy walniętej pompie vacum (czarna ropą i filtr paliwa) auto przy pierwszym rozruchu po nocy może puścić dużego białego dyma? Pokopci 5-7 sekund i potem kompletnie nić. Można go katować nie puści najmniejszego bąka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co pada w tych pompach??? coś w środku czy ta uszczelka co przychodzi miedzy pompę a głowice??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co pada w tych pompach??? coś w środku czy ta uszczelka co przychodzi miedzy pompę a głowice??
Tobie nic nie padnie. W cr-ach nie ma pompy tandemowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o pd mam takiego stać w garażu i właśnie jest olej w paliwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszczelnienie w pompie Vacum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zestaw jest wystarczający do uszczelnienia Vacum pompy. Przed złożeniem wszystkie powierzchnie należy odtluścic np. zmywaczem do hamulców. Ta duża uszczelka to nic innego jak blach dlatego uważaj żeby jej nieodksztalcic przy zakładaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie mają na ten temat wystarczającej wiedzy. A z drugiej strony czasami lepiej wymienić profilaktycznie jeśli zaczyna się coś z nią dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie puszcza sama uszczelka łącząca pompę z silnikiem a simering w pompie pomiędzy komorami olejową a paliwową. Ostatnio rozebrałem swoją starą z silnika BMR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności