Skocz do zawartości
Colin

Car Audio w Passacie od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Klimą bym się nie pchał. Czasem woda tędy cieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam wlasnie :D póki co odpukać. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukałem sporo i nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odp.

 

Mam problem z demontażem słupka środkowego (chodzi o B5 w kombi). Seryjnie nie pociągnęli mi przewodów do głośników i osobiście muszę się tym zająć, ale nie mam pojęcia jak zabrać się za słupki...

 

Proszę o pomoc

 

Post do tematu Car-audio chyba pasuje ;)

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągacz listwe dolną, tą na progu. Uważaj bo na środku, tam gdzie słupek wchodzą w nią zatrzaski jak dobrze pamiętam. Ten słupek jest włożony na wcisk. Musisz go delikatnie rozciągnąć na boki że tak powiem. Wtedy wyjdzie. Możesz go do góry pociągnąć. Nie pamiętam czy on jest nad czy pod tą górną częścią a nie chce mi się schodzić do auta.

W każdym bądź razie jest wciśnięty. Wychodzi bez problemu.

 

Ps. Żeby przeciągnąć kable nie musisz go demontać. Zacznij prowadzić przewód od drzwi i do radia. Wtedy z góry go wpuścisz i wyjdzie Ci na dole. Tak robiłem w poprzednim b5.

 

Wysłane z mojego PE-TL10 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tysszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, może dziś znajdę chwilę to się za to zabiorę.. z tym, że nie będę ciągnął przewodów do radia a do wzmaka, mam 2 wolne kanały specjalnie pod głośniki średnio tonowe, takie rozwiązanie bardzo dobrze sprawdziło się w Corsie, więc myślę, że tutaj też da radę :)

 

Postaram się porobić parę fotek jak będę montował głośniki i wrzucić w postaci jakiego poradnika, może komuś w przyszłości się przyda.

 

Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności