Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak zrobic obrysy US w Passacie B6?

Co jest potrzebne aby wszystko smigalo jak trzeba.

Tzn chcialbym obrysy w kierunkowskazach.

Tak zeby po wlaczeniu swiatel potojowych i jazdy dziennej swiecily sie kierunki na pomaranczowo. A jak wrzuce migacz zeby migal.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Jak zrobic obrysy US w Passacie B6?

Co jest potrzebne aby wszystko smigalo jak trzeba.

Tzn chcialbym obrysy w kierunkowskazach.

Tak zeby po wlaczeniu swiatel potojowych i jazdy dziennej swiecily sie kierunki na pomaranczowo. A jak wrzuce migacz zeby migal.

 

pozdrawiam

VCDSem, możesz zakodować :)

Tylko to nie jest do końca legalne ;)

Centralna elektryka (09), bajt 7 i wpisujesz wartość %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej postojowych zmienić na pomarańczowe? Wogóle które świeciły jako obrysówki w USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno zwykla przemiana zarowek nie zalatwi sprawy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno zwykla przemiana zarowek nie zalatwi sprawy :/

Dokładnie ;). Tomek Ci dobrze napisał jakbyś nie dał rady daj znać na PW to powiem Ci kogo zagadać o pomoc ;)

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno zwykla przemiana zarowek nie zalatwi sprawy :/

 

Oczywiście, że załatwi. Jeździłem tak przez rok i w końcu je wyłączyłem. Po części przez kilkukrotnie kontrole policji. Zamiastst zwykłych żarówek postojowych zakładamy w kolorze pomarańczowych a następnie VCDS em wchodzimy centralną elektrykę i kodujemy w kanale 9 wartoś w procentach ile nam pasuje. Ja osobiście miałem 15 procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
amiastst zwykłych żarówek postojowych zakładamy w kolorze pomarańczowych a następnie VCDS em wchodzimy centralną elektrykę i kodujemy w kanale 9 wartoś w procentach ile nam pasuje. Ja osobiście miałem 15 procent.

Na ale gdzie masz światła postojowe, a gdzie kierunkowskazy w B6... To dwie różne bajki...

Tzn chcialbym obrysy w kierunkowskazach.

Tak zeby po wlaczeniu swiatel potojowych i jazdy dziennej swiecily sie kierunki na pomaranczowo. A jak wrzuce migacz zeby migal.

To kodowanie, które podałem jak najbardziej odpowiada za ciągłe świecenie keirunkowskazów i ich funkcję właściwą oczywiście...

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na ale gdzie masz światła postojowe, a gdzie kierunkowskazy w B6... To dwie różne bajki...

 

Zgadza się. Ja założyłem pomarańczowe żarówki w pozycję i dodatkowo zakodowałem kierunki na 15%.

Efekt jest taki, że jeżdżąc w nocy jesteś widoczny z daleka dla partoli drogówki:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie moge zakodować kierunków vcds. Niby wyskakuje że zakodował ale po następnym wejściu wyskakuje 0%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie nie moge zakodować kierunków vcds. Niby wyskakuje że zakodował ale po następnym wejściu wyskakuje 0%.

Na ile procent kodujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 30 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na 30 %

za dużo ;) , zakoduj na kilka np. 4% :ok: , potem sobie ewent. zwiększaj

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, wiem że w B6 jest taka możliwość bo sam pamiętam że ją widziałem bawiąc się VCDs ale powiedzcie mi że jest coś takiego w B7 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swoim cc miałem to zrobione, ale wyłączyłem bo policjanty bardziej się przyglądają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2018 o 15:50, marcin9962 napisał:

witam, wiem że w B6 jest taka możliwość bo sam pamiętam że ją widziałem bawiąc się VCDs ale powiedzcie mi że jest coś takiego w B7 ? 

Musisz sprawdzić VCDSem jakie są opcje kodowania lamp. Musisz lecieć po kolei i czytać opisy.

Miałem wczoraj pierwszą kontrolę jak długo jeżdżę. Policjant nawet nie zwrócił uwagi na obrysy, ale do wydechu już miał zastrzeżenia.

Edytowane przez Jankus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności