Skocz do zawartości
Gość pedro22

Najnowsza mapa navi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość madso

witam-mam problem z moja navi w pasku z 97 roku-jest to navi mfd i przestał mi ostatnio czytac płyte-pytanie moje jest nastepujace:

1.czy moze to bc płytka uszkodzona np.porysowana?

2.jak rozpozna jaki to jest rodzaj oprogramowania?

3.jak przerobi navi mfd z niemickim oprogramowaniem?

Z góry dzieki za rady i porady:)Pozdrawwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam-mam problem z moja navi w pasku z 97 roku-jest to navi mfd i przestał mi ostatnio czytac płyte-pytanie moje jest nastepujace:

1.czy moze to bc płytka uszkodzona np.porysowana?

2.jak rozpozna jaki to jest rodzaj oprogramowania?

3.jak przerobi navi mfd z niemickim oprogramowaniem?

Z góry dzieki za rady i porady:)Pozdrawwiam

 

pasek z 97 roku a navi z?? navi czyta płyty DX-sowskie czy nie? (na panelu nawi pisze RADIO NAVIGATION SYSTEM czy RADIO NAVIGATION SYSTEM MFD ??

 

1 - tak, ale raczej stawiał bym na zanieczyszczony laser, czyszczenie (ręczne - preferowane) powinno pomóc :ok:

2- chodzi Ci o płyte czy o navi? na płycie pisze czy płyta jest DX-sowa czy nie... a jeśli chodzi Ci o navi to jak masz napisane MFD na panelu to masz minimum wersję C. Jak chcesz dowiedzieć się dokładniej jaką masz wersję użyj wyszukiwarki bo było już dziesiątki razy to klepane...

3 - trzeba wgrać polskiego softa i będziesz miał po polsku... polskiego softa można wgrać do wersji C i D

 

 

pozdro :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności