Skocz do zawartości
jedrus

Problemy z przekierowaniem na forum z wyszukwiarek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ostatnio doświadczył problemów z wejściem na forum z wyszukiwarek (Google/Bing etc)?

Zauważyliśmy, że w pewnych przypadkach następowało przekierowanie na domenę m.y.f.i.l.e.s.t.o.r.e.c.o.m (dodałem więcej kropek, żeby się nie indeksowało).

 

Jeśli mieliście takie problemy, to proszę o informacje od jak dawna się to działo.

Problem teoretycznie został rozwiązany, ale jeśli komuś jeszcze się to zdarzy - proszę o pilną informację.

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam był problem z Google od około 2 tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam problem. Z różnych przeglądarek z różnych miejsc i wydaje mi się, że nie tylko dotyczyło to stron naszego forum. Dzieje się to od około tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także miałem taki problem, od ok. tygodnia czasu. Teraz jest ok.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ten problem od jakiś dwóch tygodni . Nie ważne jakie urządzenie , jaka przeglądarka to pojawiało się to przekierowanie . Dziś rano również się to przydarzyło .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem niestety leży w exploicie, który powoduje wstrzyknięcie kodu JS na forum. Kod ten powodował przekierowania w momencie, gdy wejścia odbywały się z wyszukiwarek (głównie google). Jest to zauważyłem dość popularny problem, powracający co kilka miesięcy.

Teraz problem powinien być rozwiązany - jeśli komuś z Was nadal się to zdarza, proszę o dokładne tego zaznaczenie w odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jednak nie był wirus na moim komputerze! A już myślałem ;)

Jak by się powtórzyło (tak było właśnie przez około 2 tygodnie) także dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem gdy w skrzynkę wchodzę, chcę wejść w wiadomość to mi się otwiera białe ono i dalej cisza...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A ja mam problem gdy w skrzynkę wchodzę, chcę wejść w wiadomość to mi się otwiera białe ono i dalej cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdjęcia nie otwierają. Miniaturkę widzę a jak w nią kliknę to obraz ciemnieje i nic.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Mi się zdjęcia nie otwierają. Miniaturkę widzę a jak w nią kliknę to obraz ciemnieje i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic się nie działo. Jak miałem wejść z google na jakiś temat, to zawsze wchodził-czy przez komputer (używam Firefoxa), czy z komórki (nie mam pojęcia, jaką mam tam przeglądarkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, dubluje posty i fot dodać nie można w temacie :/

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Nom, dubluje posty i fot dodać nie można w temacie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubluje posty od kilkudziesięciu minut...

Wcześniej było wszystko OK.

Do tego jakiś dziwny komunikat w okienku wyskakuje, jak się chce umieścić post w jakimkolwiek temacie...

Da radę to naprawić :?:

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dubluje posty od kilkudziesięciu minut...

Wcześniej było wszystko OK.

Do tego jakiś dziwny komunikat w okienku wyskakuje, jak się chce umieścić post w jakimkolwiek temacie...

Da radę to naprawić :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerkam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm nic takiego nie mam, nadal się u Was to utrzymuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

test...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Teraz to mi się zupełnie wysypuje forum przy dodawaniu postów...

Kilka zakładek forum jednoczasowo się nakłada na siebie, do tego kilka tekstów się również nakłada tworząc krzaczki...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Teraz to mi się zupełnie wysypuje forum przy dodawaniu postów...

Kilka zakładek forum jednoczasowo się nakłada na siebie, do tego kilka tekstów się również nakłada tworząc krzaczki...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Jeszcze dwie godziny temu wszystko przynajmniej u mnie działało prawidłowo-nie znam się na tym, informatykiem nie jestem, opisuję jak to u mnie działa teraz.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Jeszcze dwie godziny temu wszystko przynajmniej u mnie działało prawidłowo-nie znam się na tym, informatykiem nie jestem, opisuję jak to u mnie działa teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wczoraj, tak jak ktoś wyżej napisał, nie otwierała się żadna z miniaturek fotek, więc było zero podglądu.

Dokładnie jak w #10 "Mi się zdjęcia nie otwierają. Miniaturkę widzę a jak w nią kliknę to obraz ciemnieje i nic."

 

dzisiaj jeszcze nie sprawdzałem..........

 

 

 

 

sprawdziłem, dzisiaj wszystko wróciło do normy.....

Edytowane przez Rysieeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności