Skocz do zawartości
Karol180

Przymiarka + pożyczenie felg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

panowie mam sprawę trochę dziwną ale napiszę. Trochę czasu jest ale chciałbym się dowiedzieć czy byłaby taka możliwość przymiarki koła 18" lub 19" we wrześniu 2015 najważniejsze przed październikiem.:luka Mam wesele siostry i wymyśliła sobie z przyszłym szwagrem żebym ich zawiózł do ślubu moją cholernicą co płata non stop figle. Mam spore wydatki teraz bo muszę ogarnąć włożenie silnika, zrobienie zawieszenia heble itp i nie wiem czy dam radę do tego czasu ogarnąć Arteki. Piszę tak na wyrost czy ktoś w ogóle byłby chętny pożyczyć tak na 2 lub 3 dni swój komplet felg. Co do reszty to kwestia dogadania się.

 

Pozdro Karol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie robię wywiad bo chciałbym ogarnąć wszystko ale różnie bywa i pytam tak na zaś bo chciałbym na Artecach wyjechać 9" przód i 10" tył :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol jak coś to odezwij się do mnie :)

Może Tomasony Ci podejdą i przypadną siorce i szwagrowi do gustu :ok:

 

79100169029240479227.jpg

Edytowane przez WojtasTDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za tak szybki odzew :luka Tak jak pisałem w pierwszym poście w połowie września będę wiedział na czym stoję i jak nie uda mi się ogarnąć kół to będę pisał :bezzebow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności