Skocz do zawartości
tomek3232

Zamiennik Grilla i nadkola

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Miałem małą przygodę swoim B5FL w związku z czym potrzebuje trochę części do jego naprawy.

Większość już mam, ostatnie elementy jakich potrzebuje to grill oraz prawe przednie nadkole. I tu się zastanawiam nad zmiennikami np Grill:

http://allegro.pl/atrapa-grill-chrom-nowa-vw-passat-b5-fl-00-05-logo-i4942655889.html

nadkole:

http://allegro.pl/passat-b5-fl-nadkole-przednie-przod-premium-i4937054016.html

Czy warto kupić zamiennik, czy raczej już lepsza używka oryginalna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym raczej poszukać używki w dobrym stanie. Nie wiadomo jak zamiennik będzie pasował, a zazwyczaj raczej nie pasuje tak dobrze jak oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżając temat mam pytanie do osób które maja podobnego Paska jak mój 1.9TDI AVF i w moim grillu w miejscu gdzie jest dolot powietrza ta kratownica jest zalana (nie ma otworów) natomiast w sieci znalazłem większość grilli które mają tam kratownice otwory. No i pytanie czy powinny tam być? Żaden problem je zrobić wiertarką ale czy jest to potrzebne? Albo inaczej czy zaszkodzi jeżeli je zrobię?

Załączam foto o które otwory mi chodzi. Będę wdzięczny jeżeli sprawdzicie u siebie :) u mnie są zalepione.OEM_VW-Passat3BG-Grill.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaślepione po to, by go lekko zdusić... Wiele tak ma, najlepiej odetkać żeby miał czym oddychać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim ori sa otwoty jak i w "no name" który woziłem na aucie jakiś czas temu. Radziłbym rozwiercić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź :) tak też myślałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności