Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To dla odmiany - Huawei CarFi wsadzony do bagażnika działa bezbłędnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LeszekCzarny napisał:

To dla odmiany - Huawei CarFi wsadzony do bagażnika działa bezbłędnie :)

tak, ale po modyfikacji, zeby włączał się po otrzymaniu napięcia :-) co jest dość proste do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmodyfikowałem przy pomocy zszywki biurowej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, LeszekCzarny napisał:

Ja zmodyfikowałem przy pomocy zszywki biurowej...

ja najpierw pomidzy okrągły pstryczek a obudowę wsadziłem kawałek plastiku z opakowania tabletek ;)
a pozniej otworzyłem hujaweja i wsadziłem piankową taśmę pomiedzy guzik a switcha i "jest stabilnie"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unnamed.thumb.jpg.ffaaedc7ad1508d0808df53ee1a4afc7.jpg

Witam,

czy ktos moze polecic w rejonie Wroclawia lub Legnicy speca, ktory zrobil by mi w Passacie B8:

- aktualizacje map Navi Discover Media Pro 

- odblokowanie Google Earth

- polaczenie Car-Net

Pozdr,

 

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartecki znalazłeś ? Mnie interesuje bardziej Kujawsko Pomorskie, Wielkopolskie lub Mazowieckie.

Ale jesli trzeba to i do Wrocławia dojadę.

Pozdr,

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2018 o 09:52, bartecki napisał:

 

Witam,

czy ktos moze polecic w rejonie Wroclawia lub Legnicy speca, ktory zrobil by mi w Passacie B8:

- aktualizacje map Navi Discover Media Pro 

- odblokowanie Google Earth

- polaczenie Car-Net

Pozdr,

 

Bartek

jesli twoj  VIN nie jest  do rejestracji w systemie VW , to nikt Ci nie zrobi 

sa spece co robią google eartch  i korki przez ruski server, ale   wysyłania celów  z systemu carnet nie ma 

mam tak u siebie w golfie 7 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Kupiłem B8 wyposażonego w DP i oczywiście już z nieważnym Car-net.

Dzwoniłem do VW i oni chcą 350 za rok lub 590 za 2 lata za sam Guide & Inform Plus.

Rzekomo obecnie nic innego nie działa i nie można wykupić.

Za samą informację o korkach i pogodzie to trochę przesada.

Mi najbardziej by zależało na Google Earth

Wie ktoś czy gdzieś można zrobić to taniej i na dożywocie :)

Pozdrawiam Komin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, komin napisał:

Cześć.

Kupiłem B8 wyposażonego w DP i oczywiście już z nieważnym Car-net.

Dzwoniłem do VW i oni chcą 350 za rok lub 590 za 2 lata za sam Guide & Inform Plus.

Rzekomo obecnie nic innego nie działa i nie można wykupić.

Za samą informację o korkach i pogodzie to trochę przesada.

Mi najbardziej by zależało na Google Earth

Wie ktoś czy gdzieś można zrobić to taniej i na dożywocie :)

Pozdrawiam Komin

 

mam podobny problem, pisałem do ruskich i odpisali, ze to jest nomozliwe. wiec pewnie nie pozostaje nic innego niz odżałować 350 zł za rok... albo olać temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bruneros napisał:

 

mam podobny problem, pisałem do ruskich i odpisali, ze to jest nomozliwe. wiec pewnie nie pozostaje nic innego niz odżałować 350 zł za rok... albo olać temat

Ja bym zapłacił gdyby buły mapy Google i street view

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak jezdze po wroclawiu traktuje to dosc orientacyjnie, nie zeby sie kierowac wg wskazań nawigacji tylko wlasnie widze gdzie są korki. jak potrzebuje dojechac szybko i tak odpalam google mapy na smartfonie. 

moze w takim ukladzie zainwestuj w mirror link / appconnect ?

choc cena za to tez jest przegieta i uwazam ze nie warto.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem Android Auto i chodzi pięknie tylko szkoda że nie wyświetla map na AID :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja mam pytanie. Kupiłem dziś karte do interentu w aucie. Wkladam a tu nic. Czytam, ze trzeba rejestrować. Rejestruję sie i okazuje sie, że piewrszy właściciel mial. Teraz to 350 PLN.

Ja nie chce mieć, zadnych tych usług. Che uzywać ekranu do przegladanie internetu i użuwanie Yanosika( telefon mi nie ogarnia mirror linka - jeszcze).

Jak zrobić aby nie płacić i mieć możliwośc przgladania stron internetowych na ekranie? Da sie jakoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mój stan wiedzy Car-Net nie daje możliwości przeglądania stron internetowych, przynajmniej ja u siebie takiej opcji nie widziałem a mam jeszcze Car-Net ważny.

Jedyne co Ci da taką możliwość to właśnie Mirror Link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, shibby napisał:

na mój stan wiedzy Car-Net nie daje możliwości przeglądania stron internetowych, przynajmniej ja u siebie takiej opcji nie widziałem a mam jeszcze Car-Net ważny.

Jedyne co Ci da taką możliwość to właśnie Mirror Link.

nie strony a kanały informacyjne i musisz je sobie najpierw wyslac przez WWW 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Major - masz na myśli tą śmieszną pogodę i newsy po angielsku? Aż żal o tym wspominać :)

Kolega wyraźnie napisał że "Chce uzywać ekranu do przegladanie internetu" i do tego się odniosłem. To co chce kolega osiągnąć da mu tylko MirrorLink i to "kombinowany" by działał podczas jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Car-Net (a przynajmniej w takim wydaniu jak w naszych samochodach) to straszna lipa. Gdyby nie to, że w Polsce bez tego nie ma informacji o korkach to w życiu bym tego nie kupił. Z resztą nie wiem czy będę przedłużał licencję (po tych darmowych 3 latach), bo dla samych korków chyba nie warto. No dobra, jest jeszcze wyszukiwanie celów specjalnych online, ale ogólnie nadal mapy samochodowe są 2 dekady za mapami googla, jeśli chodzi o użyteczność.

 

Ciekawe jak tam w tych Polestarach jest, bo one z tego co czytałem mają cały infotaiment oparty o androida. To musi być zajebiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.03.2019 o 11:03, googie napisał:

mają cały infotaiment oparty o androida. To musi być zajebiste.

No nie sądzę. Android sam w sobie ma sporo błędów. Druga sprawa to to, że Google jako wielki brat śledziłby każdy Twój ruch, mógłby słuchać o czym rozmawiasz w aucie (bo czemu nie). Wolę aktualne rozwiązanie, czyli App-Connect i wybór systemu między iOS i Android. Dzięki temu można wybrać także dostawcę nawigacji. Google Mapy to monopol, który w większości szkodzi nam wszystkim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli śledzenie i podsłuchiwanie Ci przeszkadza, to mam nadzieję, że używasz jakiegoś bardzo starego telefonu, nie smartfonu.

 

Mi natomiast przeszkadza, że za każdym razem trzeba telefon podłączyć (wiem, to może się akurat zmienić), aplikację Android Auto włączyć w telefonie i w samochodzie i dopiero wtedy jest nawigacja. Nie wspominając, że integracja z samochodem jest ograniczona.

W takim Polestar wszystko jest projektowane od początku z wizją używania Androida i jego nawigacji. Powiem to jeszcze raz - musi to być zajebiste, kiedy wsiada się do samochodu, odpala i od razu dostajesz nawigacje z Androida + na wirtualnych zegarach + na HUDzie. Jak będę zmieniał samochód i będzie na Polskim rynku dostępny właśnie taki, to będzie to ogromny plus i na pewno będę go brał pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczy bezprzewodowy carplay w połączeniu z ładowaniem indukcyjnym. Google Maps prowadzą, Waze ostrzega przed niebezpieczeństwami, Spotify przygrywa... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności