Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, szylton napisał:

BTW, dostałem info, że tego Arteona którego miałem brać ktoś skasował, (podobno będą bardzo ograniczali takie użyczenia na dłużej, bo ludzie szaleją) :| ale na szczęście zarejestrowali wczoraj funkiel nówkę sztukę i pojeżdżę Kurkumą :)

 

Ha, widziałem wczoraj tego Arteona u Zasady. Felgi zryte i wgnieciony błotnik. Podobno to był ich pracownik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki też opis dostałem :) mi powiedziano, że jakiś znajomy pracownika - dyrektor jakiejś firmy, ale w sumie nie ważne. Ludzie dostaną do rąk mocne auto i jeżdżą jak wariaci stwarzając zagrożenie i to w mieście... ech... :| 

Ja też chętnie przetestuję osiągi ale na autostradzie... :) Bardzo mnie interesuje jak działa zawieszenie w porównaniu do Passata, szczególnie podczas pokonywania poprzecznych uskoków na szybkich łukach. Bo w B8 na komforcie niefajnie buja, w sporcie odczuwalnie lepiej, ale do ideału daleko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szylton napisał:

 Bardzo mnie interesuje jak działa zawieszenie w porównaniu do Passata

 

W zasadzie to działa tak samo, bo to to samo ;-) Ja różnicy pomiędzy B8 a Arteonem nie widziałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jest tam parę cm różnicy w rozstawach osi/kół i miałem nadzieję, że może to jakoś będzie wpływało na odczucia. Bo co do tłumienia i akustyki to w moim egzemplarzu nie mam się do czego przyczepić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Michalux napisał:
Dnia 27.09.2017 o 10:56, Dean napisał:

Pozostaje CarPlay :) Opisałem to najlepiej jak umiałem w osobnym temacie.

A Twój opis dotyczy najnowszego DP ?

Mój opis dotyczy zarówno DP jak i DM. Jak napisał Szymon, CarPlay ma własny protokół więc będzie działać tak samo na każdym sprzęcie, które go obsługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie w Arteonie tylko AA działa bez zarzutów, ML na razie próbowałem na kilka sposobów i nie chce przejść. Zatrzymuje się na tej akceptacji CarMode nie ma gdzie kliknąć BACK, nawet jak tą pływającą ikonę ButtonSavior wyjąłem to ona tylko cofała do menu DP.

Chętnie bym spróbował jeszcze z telefonem Sony albo HTC, bo one miały klonowanie 1:1 bez żadnych aplikacji, tylko tam po ruszeniu z miejsca wszystko znikało, ale może to będzie łatwiej obejść, może OBD11...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, szylton napisał:

 

BTW, dostałem info, że tego Arteona którego miałem brać ktoś skasował, (podobno będą bardzo ograniczali takie użyczenia na dłużej, bo ludzie szaleją) :| ale na szczęście zarejestrowali wczoraj funkiel nówkę sztukę i pojeżdżę Kurkumą :)

Szylton, ile kosztuje takie wypożyczenie auta np na weekend? Czy to jest na zasadzie wypożyczalni  (jak np auto zastępcze w czasie naprawy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to jest za darmo, taka jazda próbna tylko na dłuższy czas i samemu. Ja akurat korzystam z tego, że nasza firma kompletuje flotę w tym salonie i mamy zbudowane relacje. Wg. mnie o wiele lepsza siła reklamy/sprzedaży niż przejażdżka po mieście ze sprzedawcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 29.09.2017 at 1:30 PM, Dean said:

Mój opis dotyczy zarówno DP jak i DM. Jak napisał Szymon, CarPlay ma własny protokół więc będzie działać tak samo na każdym sprzęcie, które go obsługuje.

Nie o to pytałem. Czy sprawdzałeś jak to działa z najnowszym DP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Michalux napisał:
Dnia 29.09.2017 o 13:30, Dean napisał:

Mój opis dotyczy zarówno DP jak i DM. Jak napisał Szymon, CarPlay ma własny protokół więc będzie działać tak samo na każdym sprzęcie, które go obsługuje.

Nie o to pytałem. Czy sprawdzałeś jak to działa z najnowszym DP ?

Niestety nie miałem możliwości sprawdzenia tego. Widząc jednak jak CarPlay wygląda na różnych urządzeniach (czyli wszędzie tak samo) domyślam się, że tutaj VW nie mogło niczego zablokować albo zrobić "inaczej". To po prostu restrykcje Apple, żeby nie modyfikować tego co zrobili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dostępem do internetu z DP RM2018 (bez karty SIM w schowku, telefon Comfort). Bez problemu łączy się przez Wi-Fi zarówno z hotspotem osobistym w iPhone jak i z routerem mobilnym Huawei. W obydwu urządzeniach widać, że DP jest połączone i dostało poprawnie adres IP. Niestety w DP ikonka kuli ziemskiej jest nieaktywna i Car-Net nie działa.

Co ciekawe, przez pierwsze 3 dni, wszystko działało idealnie, po połączeniu z Wi-Fi, ikonka kuli ziemskiej stawała się aktywna z małym dopiskiem "WLAN". Wtedy działał Car-Net a na mapie były widoczne utrudnienia drogowe.

Próbowałem restartować DP (przytrzymałem włącznik przez 10 sek.) ale to nie pomogło, wielokrotnie też włączałem i wyłączałem Wi-Fi i konfigurowałem na nowo połączenie. 

Czy jest jeszcze coś co mogę zrobić? Czy wiecie co może powodować takie zachowanie? Czy jest jakiś tryb diagnostyczny, który by pokazywał status połączenia z internetem i serwerami Car-Net?

Połączenie internetowe przez wbudowaną kartę SIM (tą od Car-Net Security and Service) działa oczywiście świetnie, stabilnie jak skała i ma zasięg nawet w moim garażu podziemnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, też dostaliście takiego mejla?

 

  

Szanowny Panie,

uprzejmie informujemy o zmianie oferty serwisowej Car-Net „Guide & Inform”. 

Od 2013 r. pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami w celu stałego udoskonalania usługi Car-Net. W tym czasie nasza oferta objęła kolejne kraje i została rozszerzona o liczne interesujące usługi.

W ramach unowocześniania naszego produktu dostosowujemy pakiet „Guide & Inform”. Przedłużane umowy dotyczące pakietu „Guide & Inform Plus“ od dnia 31.10.2017 r. nie będą obejmowały usług „Google Street View™” i „Google Earth™”. W przypadku obowiązującej umowy dotyczącej „Guide & Inform” z usługi „Google Street View™” można jeszcze korzystać najpóźniej do 31.12.2017 r. Usługa „Google Earth™” będzie dostępna do końca czasu trwania aktualnej umowy.

Naszą kompletną ofertę usług Car-Net zamieszczono tutaj.

Z poważaniem
Zespół Car-Net 
 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek dostałem i zrobiłem już awanturę na słuchawce. VW nie dogadał się z Google i nie przedłużył z nimi licencji. Będę składał skargę jako naruszenie podstaw umowy i w związku z tym sprzedać produktu/usługi  niezgodny z opisem :) . 

Facet zapewniał mnie że informacja o korkach , natężeniu ruchu będzie działać. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minutes ago, dirve said:

Radek dostałem i zrobiłem już awanturę na słuchawce. VW nie dogadał się z Google i nie przedłużył z nimi licencji. Będę składał skargę jako naruszenie podstaw umowy i w związku z tym sprzedać produktu/usługi  niezgodny z opisem :) . 

Facet zapewniał mnie że informacja o korkach , natężeniu ruchu będzie działać. 

 

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ...diesla :)  takie "oszczędności" powinni tylko na terenie USA stosować - tam gdzie płacą wielkie kary. Teraz nie dość, że zaciskać pasa ma cały świat gdzie można kupić VW, to po to żeby kasa poszła do jankesów.

swoją drogą street view czy google earth moze raz odpaliłem z ciekawości, zdecydowanie lepiej używa się na telefonie czy komputerze i jeśłi na tym oszczędności się skończą to strata mała (IMHO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogart zgadzam się :). Ja też z tego nie korzystam :D .. ale chodzi o sam fakt robienie użytkowników w ciula :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

google viev nie używałem ale z google earth nie raz mi sie zdarzylo przy korkach zeby objechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy korkach nie korzystacie z Google Earth - bo to jest nakładka na mapę (obraz satelitarny), StreetView to wszyscy wiecie co jest :)

Co do korków do VW korzysta z usług TomTom, jak sobie wejdziecie w Ustawienia w DP i Copyrights poczytacie to tam jest wszystko napisane co kto dostarcza :) aczkolwiek kto by czytał 20stron maszynopisu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się uruchomić Car-Net poprzez wyrejestrowanie i ponowną rejestrację użytkownika. Mam nadzieję, że nie będę tego musiał zbyt często robić.

Niestety w moim Car-Net (DP RM2018, umowa zawarta 28.09.2017) nie ma już śladu po Google Street View i Google Earth :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam   również otrzymałem wiadomość z Car-Net trochę głupio,że VW nie wywiązuje się z umowy.Gdyby to wydarzyło się USA podejrzewam duże kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również przyszło (trafiło do spamu) i nie zamierzam tego zignorować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności