Skocz do zawartości
Gość MMarcu

[B5] Rozrząd w TDI, ceny i firmy

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się właśnie do wymiany rozrządu. Kiedy jest zimny silnik słyszę przy niewielkich prędkościach rzędu 40-60 km/h takie jakby stukanie kamyczkami (to nie podłoże). CO TO MOŻE BYĆ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

przymierzam się do wymiany rozrządu. Jakie kompletne rozrządy możecie polecić do passata B5 FL (3BG) 1.9 TDI 131 KM (AWX)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiało Michale INA SKF Ruville SNR

 

Pozdrówki
Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

koledzy pytanie: mam silnik AVF z 2003 roku. Wymiana rozrządu co 120k. Od ostatniej wymiany zrobiłem ok 25k kilometrów, ale w kwietniu minęło 5 lat. Potrzebuję jeszcze w tym roku przejechać jakieś 10k kilometrów (mało moim paskiem jeżdżę, ostatni rok to tylko 300 kilometrów, auto stoi w garażu). Jak myślicie można jeszcze tyle przejechać czy to za duże ryzyko? Będę wdzięczny za Wasze sugestie.

 

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam Passata 99 rok 1.9 TDI AHH, jaki rozrząd, jakie graty jakich firm polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup zestaw INA i nie szukaj dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam Passata 1.9 TDI 130km 2001r.  silink AVF vin WVWZZZ3BZ2E080655 jakiej firmy rozrząd kupić ? 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu jest z tym rozrządem w TDI-PD? Wymiana co 60 czy 90 tys. km? Mam już nakulane prawie 70 tys. i mam dylemat czy wymieniać czy nie. Auto za około rok będzie szło do sprzedaży więc nie uśmiecha mi się inwestować w kolejny rozrząd. Podczas wymiany poszły nowe wszystkie możliwe bebechy.

Wymieniać czy jeździć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 95 przelatane i zamierzam przy stu wymienić o ile będzie czas ? Jak się pozbywasz to po co inwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, The_Saint napisał:

Ja mam 95 przelatane i zamierzam przy stu wymienić o ile będzie czas ? Jak się pozbywasz to po co inwestować.

No i gitara  :ok  Dzięki za głos rozsądku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam pasek rozrządu i paski osprzętu DAYCO a reszte INA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,w moim 1.9 AFN 110 km zbliża się wymiana rozrządu,poradzi mi ktoś jakiej firmy zestaw mam zakupić?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności