Skocz do zawartości
rafus13

[Archiwum] -> Nysa 2015 13/14 Czerwca

Rekomendowane odpowiedzi

podobno byly jaja z rejestracja pewnie tak jak zawsze wszyscy na sile na szybko na juz i wyszlo jak wyszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dobrej myśli, że to nie koniec rejestracji i zapisy będą dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janek ja dopiero teraz wróciłem z pracy i też chciałem sie zajejestrować a tu du.a a wiec mam na to odpowiednie słowo pi pi pi pi pi pi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem koło ~14:30 i zacząłem klepać ale to na nic :/: , pewnie to pierwszy rzut rejestracji na Nysę ;) . Nie sądzę aby organizator na tym zakończył rejestrację :ok: , to dla niego $$$

Edytowane przez johny x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno okolo 190 ludkow jest niepotwierdzonych plus ci co udaja zagranicznych z SO wiec jutro moze cos sie wiecej ruszy bo maja czas do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja nie wiem co to za mądry człowiek wymyślił uruchamianie domeny rejestracyjnej w poniedziałek rano :[ co z ludźmi którzy pracują za kierownicą pod ziemią itp :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To są jakieś jaja nie wiem co to za mądry człowiek wymyślił uruchamianie domeny rejestracyjnej w poniedziałek rano :[ co z ludźmi którzy pracują za kierownicą pod ziemią itp :wmorde

Jaja dobre były.

Starałem sie zarejestrować to były cyrki. Serwery nie wytrzymywały później maile nie dochodziły. A miejsca skończyły się koło godziny 13 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedz z mail :

 

W dniu 2015-03-16 15:22, johny napisał(a):

> Witam

> W dniu dzisiejszym 16.03.2015 r od godz. 14:30 , próbowałem się

> zarejestrować nie wiem czy skutecznie czy też nie, nie dostałem żadnej

> odpowiedzi i nie przekierowało mnie na inną stronkę czy coś . Nie

> dostałem żadnego mail zwrotnego ( skrzynka wiadomości odebranych i

> spamu ), nie wiem czy jestem na jakiejkolwiek liście .

> Proszę o odpowiedz co dalej .

> Pozdrawiam [email protected]

 

Odpowiedz

Nie mam takiego konta: [email protected]

 

Proszę sprawdzać na profilu FaceBookowym. Możliwe, że kilka miejsc

jeszcze będzie. Kiedy i ilość będzie ogłoszona.

 

Hmm, jak będzie to rzeczywiście tylko kilka miejsc to po ptokach :dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm, jak będzie to rzeczywiście tylko kilka miejsc to po ptokach

 

Jak Ci się nie uda to jakoś pokombinujemy i mogę Cię zabrać :-)

Jedno auto = jeden namiot. Gdzieś skołuje 4 osobowy z 2 sypialniami :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci się nie uda to jakoś pokombinujemy i mogę Cię zabrać :-)

Jedno auto = jeden namiot. Gdzieś skołuje 4 osobowy z 2 sypialniami :-)

Dzięki bardzo :kumple , zobaczymy jak się sprawy dalej potoczą ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chyba się załapałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojtek a dostales jakas wiadomosc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec będę w Nysie. numer dla szaraka A 023

 

ps Pamietajcie o miejscu (sektor) dla nas kto będzie pierwszy w Nysie i o taśmie aby ogrodzić teren !

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojtuś!

Przecież zawsze Ty jesteś pierwszy na Nysie! ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja prosze o rezerwacje w tym sektorze dla mojego Passiaka i VW T3 od kolegi :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy co bedzie na miejscu sie dzialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co bedzie na miejscu sie dzialo

 

A to kolega "ze żoną" nie w domku kulturalnie w tym roku, tylko do "zwykłych zlotowców" dołącza? O jak miło! ;-) (no ale to było uzasadnione: dziewczynie trzeba zapewnić komfort, a żona i tak nie ma prawa narzekać.)

Dobrze, że w zeszłym roku Romeo wiedział, że jesteście i mnie zabrał, bo pewnie do dzisiaj bym nie wiedział, że byliście.

A jeżeli mowa o zajmowaniu miejsca, na Romeo można liczyć, w zeszłym roku niby miejsca nie było, a jak przyjechałem, można było ciągnik siodłowy z naczepą ustawić. Mało, że miejsce było to i zanim człowiek auto ustawił Wojtuś już piwko serwował na dzień dobry! To się nazywa kolega. Nic, tylko brać przykład! :jupi Ja wpadam i od razu :piwo: i :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to kolega "ze żoną" nie w domku kulturalnie w tym roku, tylko do "zwykłych zlotowców" dołącza? O jak miło! ;-) (no ale to było uzasadnione: dziewczynie trzeba zapewnić komfort, a żona i tak nie ma prawa narzekać.)

Dobrze, że w zeszłym roku Romeo wiedział, że jesteście i mnie zabrał, bo pewnie do dzisiaj bym nie wiedział, że byliście.

A jeżeli mowa o zajmowaniu miejsca, na Romeo można liczyć, w zeszłym roku niby miejsca nie było, a jak przyjechałem, można było ciągnik siodłowy z naczepą ustawić. Mało, że miejsce było to i zanim człowiek auto ustawił Wojtuś już piwko serwował na dzień dobry! To się nazywa kolega. Nic, tylko brać przykład! :jupi Ja wpadam i od razu :piwo: i :zdrowko:

 

no coz bylo minelo,a jak narazie to czekamy co nowego nam wymysla organizatorzy, bo pierw byla walka o numerek a juz mysla o wplatach, co bedzie dalej czas pokaze, bedziemy pozniej myslec o miejscowkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to kolega "ze żoną" nie w domku kulturalnie w tym roku, tylko do "zwykłych zlotowców" dołącza? O jak miło! ;-) (no ale to było uzasadnione: dziewczynie trzeba zapewnić komfort, a żona i tak nie ma prawa narzekać.)

Dobrze, że w zeszłym roku Romeo wiedział, że jesteście i mnie zabrał, bo pewnie do dzisiaj bym nie wiedział, że byliście.

A jeżeli mowa o zajmowaniu miejsca, na Romeo można liczyć, w zeszłym roku niby miejsca nie było, a jak przyjechałem, można było ciągnik siodłowy z naczepą ustawić. Mało, że miejsce było to i zanim człowiek auto ustawił Wojtuś już piwko serwował na dzień dobry! To się nazywa kolega. Nic, tylko brać przykład! :jupi Ja wpadam i od razu :piwo: i :zdrowko:

 

Bardzo dobrze że wiedział gdzie jesteśmy bo w końcu sam by siedział na środku placu bo wszyscy pojechali na chatę :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności